Сімейство iPhone 2019 року стане покращеною версією моделей 2018 року

0
150

Apple планує в нинішньому році випуск трьох нових iPhone 2019, два з яких стануть флагманськими моделями і один – бюджетного рівня.

Попереднє сімейство айфонів 2018 року не виправдало надій компанії і показало не такі високі темпи продажів, як очікувалося. Нова лінійка смартфонів Apple 2019 року аналогічна попередньої колекції в кількісному відношенні, однак розробники обіцяють удосконалити самі пристрої.

Нові айфони 2019 поки отримали робочі назви iPhone XI, iPhone XI Max і iPhone XR 2019, але в подальшому найменування можуть помінятися. Кожен з них йде на зміну свого попередника з попереднього модельного ряду 2018 року. iPhone XI Max, будучи безумовним лідером і флагманом майбутньої колекції, стане послідовником нинішньої моделі XS Max, XR 2019 замінить нинішній бюджетний айфон XR, а модель XI прийде на зміну XS.

Незважаючи на те, що вийшли айфони XS XS і Max мають певну схожість з моделлю iPhone X 2017 року, майбутні XI, XI Max не стануть продовжувачами цієї традиції, і в технічному плані будуть відрізнятися від своїх прабатьків 2018 року. За інформацією, доступною на сьогоднішній момент, флагманський айфон XI Max з OLED-дисплеєм отримає основну камеру з потрійним модулем, при цьому третій сенсор буде оснащений надширококутним об’єктивом.

Модель XI з екраном на OLED-матриці отримає подвійну камеру, як і у айфона XS, але із збільшеним розміром дозволів. Найбільші зміни торкнуться моделі XR 2019 року – послідовника iPhone XR. На відміну від бюджетної моделі 2018 року майбутня новинка змінить IPS-екран на матрицю OLED і замість одинарного камери, викликала чимало претензій щодо XR 2018, отримає повноцінну основну подвійну камеру.

У скільки виробник оцінить майбутні смартфони Apple , поки що судити рано, тим більше, що їх очікуваний дебют відбудеться не скоро. Хоча за деякими прогнозами новинки отримають адекватні ціни, щоб уникнути повторення історії з сімейством iPhone 2018 року. Падіння попиту на них стало наслідком цінової політики компанії, що згодом призвело до зменшення обсягу продажу.

Айфони складають основну частину прибутку Apple, тому зниження попиту на моделі 2018 року змусило компанії переглянути свої очікування і знизити власні прогнози очікуваної виручки майже на 10%. Також на компанії негативно відбиваються патентні конфлікти з брендом Qualcomm і торговельне протистояння з Китаєм, яке дійшло до того, що деякі китайські компанії почали вводити заборони на використання продукції Apple і стимулювати використання місцевих девайсів.

Підсумком конфлікту для Apple стало скорочення виробництва смартфонів 2018 року, що також не зіграє позитивну роль у фінансовому стані компанії. Однак для споживача дана ситуація може мати переваги, оскільки компанія з урахуванням всіх подій може переглянути свою політику і встановити на моделі iPhone 2019 прийнятну конкурентоспроможну вартість.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here