Як вибрати Хостинг
Перше, про що потрібно подумати підприємцю для початку торгівлі в інтернеті – це хостинг сайтів. Він дозволяє запустити свій сайт, інтернет — магазин або будь-який інший ресурс. Хостинг зберігає на сервері дані сайту, а також додатки для правильної роботи. Хостинг сайтів https://cityhost.ua/ : як вибрати вигідний тариф.

Хостинг працює на базі потужностей серверів, які знаходяться у власності компанії — постачальника послуг. Постачальник послуг надає вам місце на своєму сервері за певну плату.

Компанія  дотримується відкритої цінової політики. Ціна послуг залежить від ваших потреб. Чим масштабніше ваш проект і чим більше сайтів ви хочете створити на одному хостингу – тим вище буде ціна за використання потужностей. Тарифні плани представлені у вигляді зручної таблиці, за допомогою якої можна орієнтуватися.
Якщо ви хочете випробувати потужності хостингу і подивитися на адміністраторську панель, вибирайте паркувальний тариф. На його базі можна створити сайт, зате можна вибрати доменне ім’я і придивитися до функцій.

Якщо вам потрібен невеликий сайт — візитка або ваш бізнес ще невеликий, зверніть увагу на тарифи . Місця на диску у них не так багато, але набагато більше функцій. Ви зможете вибрати доменне ім’я, створити сайт, додати системи управління даними і багато іншого.

Для великих інтернет — підприємців існують тарифні плани, в яких пропонується більше дискового простору і можливість зробити більше сайтів на базі одного хостингу. Сайти на цих тарифах додатково захищені від злому і хакерських атак.
Універсальність хостингу дозволяє створювати сайти на будь-яких відомих платформах. Працювати з хостингом також буде зручно – панель управління ISPManager зрозуміла на інтуїтивному рівні.
Щоб орендувати хостинг компанії , уважно вивчіть умови одного з тарифних планів і зв’яжіться з менеджером, щоб уточнити деталі. Оформить замовлення, щоб почати користуватися потужностями компанії.
Співробітники компанії  безкоштовно перенесуть ваш сайт зі старого хостингу на новий, якщо ви не хочете починати все на новому місці з нуля.
Щоб підвищити рівень довіри до вашого сайту, підключіть сертифікат для створення безпечного з’єднання.