7 ігор, які Google ховає від вас

0
530

Google – це не тільки потужна пошукова машина, здатна відповісти на будь-яке питання, але і ресурс, повний сюрпризів. Якщо ви часто користуєтеся пошукачем, ви вже знаєте, що його логотип на головній сторінці змінюється практично щодня.

Часто його зовнішній вигляд відображає історичні події, іноді він являє собою забавну анімовану картинку (дудл) або міні-гру. Хочете знати, що ще ховає від вас пошуковик?

Smarty Pins

Google Smarty Pins
Фотографія Google Smarty Pins

Раніше гра запускалася прямо на Картах Google – досить було ввести в рядку пошуку «smarty pins», але зараз її можна знайти за адресою smartypins.withgoogle.com.

Це кумедна гра, яка дозволить вам дізнатися наскільки добре ви розбираєтеся в таких галузях, як спорт, наука, мистецтво, географія, розваги та історія. Знати географію особливо важливо, оскільки в грі необхідно розмістити курсор у певній точці на карті. Там є як відносно прості, так і суперскладні питання, але Google не шкодує підказок: поки ви роздумуєте над відповіддю, він підкине пару натяків.

Авіасимулятор

Google Flight Simulator
Фотографія Google Flight Simulator

Додаток Google Earth існує вже давно, але не всі знають про його вбудованому авіасимулятор. Хочете політати на винищувачі між хмарочосами Сан-Франциско? Не питання, діставайте джойстик. Щоб погратися, потрібно встановити на комп’ютері Google Earth і в меню «Tools» вибрати опцію «Enter Flight Simulator».

8-бітний раннер з тиранозаврів

8-битный раннер с тираннозавром
Фотографія Біжи Тираннозавр!

Google знає, як сильно користувачі зляться, коли пропадає інтернет-з’єднання, і тому компанія постаралася скрасити довгі хвилини очікування. Раннер з динозавриком – це, мабуть, найвідоміша пасхалка від Google.

Щоб її активувати, потрібно встановити переглядач Chrome і відключити інтернет. При спробі завантажити будь-яку сторінку ви побачите стандартне повідомлення про відсутність з’єднання. Натисніть пробіл і приготуйтеся стрибати через кактуси і птеродактилів. Швидкість буде поступово підвищуватися, а на шляху буде виникати все більше перешкод. Не турбуйтеся, якщо багато пробігти не вдасться: все одно у гри немає кінця.

Zerg Rush

Zerg Rush
Фотографія Zerg Rush

Для тих, хто ніколи не грав в Starcraft: Zerg Rush – це нашестя інопланетних юнітів. Вбийте в пошуковику запит «zerg rush». Відразу після цього на сторінку з усіх боків полізуть десятки букв О. Вони будуть «поїдати» слова, і врешті-решт їм це вдасться. Знищити їх можна, клацнувши мишкою. Як і в попередній грі, мета – протриматися якомога довше.

Pac-Man

Pac-Man
Фотографія Pac-Man

Цей інтерактивний дудл з’явився в пошуковику 21 травня 2010 року в честь тридцятиріччя з дня народження оригінальної гри. Знайти його просто: забиваєте в пошуковику «pacman» і граєте в невеликому віконці. Жодних консолей і ромів – улюблена гра дитинства прямо в браузері.

Змійка (точніше змійки)

Google snake game
Фотографія Google snake game

Інший запит – «google snake game» — відкриє доступ до ще однієї неймовірно популярній грі. Перейдіть по першій посиланням, і ви потрапите на сторінку з дудлом, який був створений в 2013 році. А якщо забити в пошуковик одне тільки слово «snake», вам відкриється інша змійка, більш барвиста, але така ж забавна.

Breakout

Atari breakout
Фотографія Atari breakout

Breakout – аркадна гра 1972 року, творцями якої є Стів Джобс і Стів Возняк. Наберіть в рядку пошуку «atari breakout», і перша посилання приведе вас на потрібну сторінку. Спочатку ви побачите відповідні запитом картинки, а потім завантажиться віконце з самою грою.

Стрілками на клавіатурі ви зможете рухати платформу і підхоплювати кулька, поки він не зіб’є всі картинки. Якщо ж ви не хотіли пограти, а побачити зображення оригінальної гри Breakout від Atari, натисніть на хрестик у правому верхньому куті.

Джерело: http://catalog-security.com.ua/

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here