Amazon бореться з платними відгуками і закриває 3000 онлайн-магазинів

0
32

Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

реклама

Amazon продовжує боротьбу з підробленими відгуками, закриваючи доступ для тисячі торговців, які продають сотні електронних брендів. Хоча більшість продавців-порушників базуються в китаї, amazon заявляє, що не націлена на китайських роздрібних продавців.

На даний момент amazon закрив 3000 онлайн-магазинів, пов’язаних з 600 китайськими брендами електроніки, що продаються на його платформі онлайн-продажів, в рамках своєї триваючої кампанії проти платних відгуків та аналогічних дій.

В інтерв’ю центральному китайському телебаченню сінді тай, віце-президент amazon з продажу в азії, також заявила, що переслідування не було навмисно спрямоване проти китаю або будь-якої іншої країни або загального зростання китайських онлайн-торговців, що продають через amazon. Однак газета south china morning post раніше повідомляла, що галузь серйозно постраждала на суму $ 15,4 млрд через втрату продажів, заблокованих коштів і утримання запасів.

«клієнти покладаються на точність і достовірність оглядів продуктів, щоб приймати обґрунтовані рішення про покупку, і у нас є чіткі правила як для оглядачів, так і для партнерів з продажу, які забороняють зловживання функціями нашої спільноти», — заявили в amazon, додавши, що компанія «продовжить усувати зловживання. Виявлення та вжиття примусових заходів щодо зловмисників, у тому числі тих, які свідомо беруть участь у багаторазових і повторюваних порушеннях політики».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here