Анонсовано вихід гри centipede: recharged на ps5, xbox series, ps4, xbox one, switch і pc

0
30

Видавець atari і студії adamvision studios і sneakybox анонсували вихід гри centipede: recharged на playstation 5,xbox series, playstation 4, xbox one, nintendo switch, pc (steam, epic gamesstore) і atari vcs 29 вересня 2021 року. Переосмисленнякласичної аркади буде підтримувати дозвіл 4k і 120 кадрів всекунду на playstation 5 і xbox series x.

Оригінальна аркада з відстрілом комах повертається! centipede:recharged перероблена і оновлена, додана яскрава графіка длясучасних екранів з ігровим полем 16: 9, а також оригінальнийсаундтрек від знаменитого композитора для відеоігор меганамакдаффі.

Намагайтеся набрати якомога більше очок в олдскульному аркадномрежіме, щоб похвалитися своїм ім’ям на чолі таблиці лідерів. Або випробуйте свої здібності і ранг на дошці в одному з 30захоплюючих випробувань, неймовірним чином змінюють хід гри.

Дюжина нових підсилювачів може надати вам переваги, додаючи нові здібності, такі як зачищають весь екран вибухи,рейкові гармати, і навіть уповільнення часу. Кожен рівень і режимігри доступний як поодинці, так і для спільної гри сдругом.

Ключові особливості:

  • старе з’єднується з новим: класична граcentipede оновлена для забезпечення більш точного управління іграфіки для сучасних комп’ютерів і консолей.
  • посилення: вас чекає з десяток нових підсилювачів-вселяйте страх в супротивників, застаньте їх зненацька за допомогою бойових атак, скидайте на них ряди бомб і багато іншого.
  • випробування: пройдіть серію з 30 випробувань, які перевірять здібності навіть найдосвідченіших гравців.
  • змагання: очоліть світові списки лідерів в аркаді і одиночних випробувань.
  • приведіть друга: зіграйте в локальній спільній ігрес іншому в кожному режимі, стріляйте комах і набирайте очківмісце.
  • поверніться в звичну колію: втягніться в ритм хорошейігри під музику мегана макдаффі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here