Apple стрімко втрачає ринок tws-навушників

0
20

Дослідницька фірма canalys представила звіт про ринок бездротових навушників за підсумками другого кварталу поточного року. Аналітики відзначають насичення ринку, оскільки в порівнянні з першим кварталом не було помічено особливого зростання поставок. Крім того, вперше помітили падіння apple в сегменті tws-навушників.

Всього в другому кварталі 2021 — го було відвантажено 99,8 мільйона бездротових навушників-лише на 4,7% більше, ніж у попередньому кварталі. При цьому поставки безпосередньо повністю бездротових (tws) навушників склали 58,3 мільйона одиниць — на 6,4% більше в порівнянні з попереднім кварталом, що стало найнижчим показником за останні три роки.

Apple як і раніше утримує лідерство в сегменті tws-навушників, відвантаживши в другому кварталі 15 мільйонів пристроїв, але це на 25,7% менше, ніж у першому кварталі. В результаті частка американської компанії в категорії tws впала нижче 30%.

Друге місце посіла xiaomi, відвантаживши за другий квартал 5,3 мільйона tws-навушників, а слідом з мінімальним відривом йде samsung (5,2 мільйона одиниць). На четвертому місці раптово розташувалася skullcandy, чия частка ринку вперше досягла рекордного для компанії показника 7%.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here