Боббі котика викликають до суду, а blizzard залишає головний юрист

0
24

Головний федеральний наглядовий орган сша запустив розслідування того, як activision blizzard реагувала на звернення співробітників з приводу сексуальних домаганнях і дискримінації на робочих місцях.

Комісія з цінних паперів сша (sec) запросила у компанії ряд документів: протоколи засідання ради директорів з 2019 року, особисті справи шести колишніх співробітників і угоди про звільнення, які вона уклала з працівниками в 2021 році.

У цій справі повістку до суду отримали деякі керівники activision blizzard, а також виконавчий директор боббі котик. Комісія хоче отримати відомості про те, як котик разом з іншими керівниками розглядали скарги на сексуальні домагання і дискримінацію від співробітників.

На тлі скандалів компанію покинула головний юрист blizzard entertainment. Клер харт займала цю посаду три роки, але сьогодні оголосила про свою відставку:

пропрацювавши більше трьох років в blizzard entertainment, я вирішила прийняти нові виклики. П’ятниця була моїм останнім днем. Останні три роки були сповнені несподіваних подій і поворотів. Для мене було великою честю зустріти і попрацювати з такою кількістю чудових людей в blizzard та інших підрозділах activision blizzard.

Клер харт, колишній юрист blizzard entertainment

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here