Чи можна зарядити ноутбук від портативного акумулятора

0
29

Не дивно, що при нинішньому темпі життя, серед користувачів високо котирується автономність сучасних гаджетів. Нікому не хотілося б опинитися в ситуації, коли на руках потужний девайс, але батарея розряджена в нуль. Звідси виникає питання, як зарядити ноутбук від power bank? благо, останній можна недорого купити в будь-якому салоні стільникового зв’язку або магазині електроніки.

Powerbank або зовнішній акумулятор являє собою портативний засіб зарядки з ємною літієво-іонною батареєю. Як правило, пристрій оснащується одним-двома usb роз’ємами на 1-2 ампера відповідно. Більшість сучасних моделей мають порт usb type c, що підвищує число сумісних девайсів.

Навіть серед ультрабуків нерідко зустрічаються моделі з usb type c в якості альтернативного підключення для зарядки. А портативні «малюки» давно можуть харчуватися через універсальний роз’єм. Звідси випливає, що ноутбук можна зарядити від powerbank при дотриманні ряду умов:

  • зовнішній акумулятор повинен мати ємність батареї не нижче 10 000 маг;
  • ноутбук повинен вміти заряджати вбудований акумулятор за сумісним usb type c;
  • специфікація ноутбука повинна вказувати на зарядку від портативного акумулятора;
  • powerbank повинен відповідати заявленій специфікації, інакше він не потягне зарядку більш потужного девайса.

Безумовно, сучасні рішення дозволяють зарядити практично будь-який портативний пристрій, але вартість такого рішення може виявитися невиправдано високою. На ринку без праці можна знайти powerbank реально великої ємності до 40 000 маг, в якому знайдеться місце для повноцінної розетки.

Як показують експерименти на youtube, такі портативні акумулятори здатні підтримувати роботу справжнього телевізора протягом якогось часу. А значить, підключити ноутбук через штатний зарядний пристрій не стане проблемою.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here