Чому chrome і firefox використовують посилання різного виду в пошуковій видачі google

0
45

google запит і пошукова система видає вам список результатів, при кліці правою кнопкою миші по посиланню у видачі в mozilla firefox і в google chrome в статусі браузера відображаються різні посилання. Теж саме буде, якщо скопіювати посилання з видачі на один і той же ресурс, посилання будуть мати абсолютно різний вигляд. У chrome посилання, що називається, пряма, тоді як в firefox вона являє собою якийсь редирект.

І має вигляд рядка «https://www.google.com/url?….xxxx » , після якої слід набір даних.

Ця довга адреса дійсно є редиректом на проміжну службову сторінку і містить дані для відстеження активності користувача. Ні, нічого такого таємного і секретного браузер не передає, зазвичай таке посилання містить код країни, версію і ідентифікатор браузера, тип пристрою і деяку іншу малозначиму інформацію. У допитливих користувачів може виникнути питання: чому chrome і firefox показують різні посилання і чи можна зробити так, щоб firefox завжди показував звичайну пряме посилання?

Насправді chrome також використовує редирект для збору статистичних даних, однак користувачі його не помічають. Для приховування проміжних адрес браузер від google використовує спеціальну функцію ping , також відому як hyperlink auditing , підтримує її і firefox, але в цьому браузері вона відключена за замовчуванням.

about: config , знайти через пошук прапор browser.send pings .

true .

Також ви можете скористатися безкоштовним розширенням з промовистою назвою don’t track me google , встановивши його з магазину firefox browser add-ons за посиланням:

addons.mozilla.org/ru/firefox/addon/dont-track-me-google1

Розширення не потребує налаштування, досить буде його просто встановити, і посилання на ресурси в пошуковій видачі google матимуть завжди «натуральний» вигляд, в тому числі будучи скопійованими в буфера обміну.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here