Чорний адам може повністю змінити кіновсесвіт dc

0
33

Враховуючи комедійний і досить безтурботний тон фільму » шазам! », майбутній » чорний адам » з дуейном джонсоном може призвести до того, що в продовженні історії біллі бетсона можуть відбутися деякі зміни – як і в кіновсесвіті dc в цілому.

Тизер-трейлер » чорного адама «, що з’явився на dc fandome, показав, що персонаж буде зображений жорстоким персонажем, якому не звикати вбивати » і очевидно, що фільм буде мати більш темний і серйозний тон, ніж » шазам! ». Таким чином, враховуючи, що чорний адам і шазам часто билися один проти одного в коміксах, цілком можливо, що продовження » шазама! «під назвою» лють богів » може мати дещо інший тон в порівнянні з оригіналом, і навіть закласти основу для майбутнього зіткнення персонажів.

Справедливості заради, перший » шазам!»мав кілька напружених сцен — зокрема, за участю доктора сивани і семи смертних гріхів, але друга частина може піти далі, включивши набагато більше таких моментів і підготувавшись заздалегідь до кросовера чорного адама і шазама. Не можна не сказати про те, що у них досить цікаві відносини в коміксах – крім того, що вони неодноразово билися, вони також працювали разом для загального блага.

Більш того, ідея про те, що чорний адам, існуючий безліч століть, може пом’якшити свою жорстокість, виявивши, що йому подібний є дитиною, буде цікавою концепцією, але попередні коментарі дуейна джонсона натякали, що чорний адам буде жорстким, як ніхто інший в кіновсесвіті dc.

« чорний адам » вийде 28 липня 2022 року, в той час як прем’єра сиквела « шазама! «з підзаголовком» лють богів » намічена на 1 червня 2023 року.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here