Cloudflare запустила два нових інструменти для забезпечення безпеки електронної пошти

0
26

Компанія cloudflare широко відома своїми рішеннями в сфері мережевої безпеки. Серед її продуктів-засоби захисту від ddos-атак і мобільний vpn-сервіс. Тепер компанія запускає інструменти, орієнтовані на безпеку електронної пошти.

У понеділок cloudflare оголосила про випуск пари нових продуктів для захисту електронної пошти, які вона розглядає як перший крок у боротьбі з цілеспрямованими фішинговими атаками та мінімізації їх наслідків. Функції, які компанія буде пропонувати безкоштовно, в основному призначені для малого бізнесу та корпоративних клієнтів. Вони створені для спільного використання з будь-якими поштовими сервісами, включаючи gmail, microsoft 365, yahoo і навіть aol.

Cloudflare email routing і email security dns wizard дозволяють обробляти електронні листи перед їх доставкою користувачеві. Cloudflare email routing дозволяє окремим особам і організаціям управляти настроюється доменом електронної пошти з єдиного облікового запису, наприклад з особистої адреси gmail. Цей інструмент навіть дозволяє об’єднати безліч адрес, щоб повідомлення з них пересилалися в одну поштову скриньку.

Security dns wizard включає два інструменти, sender policy framework (spf) і domainkeys identifier mail (dkim), які, по суті, представляють комбінацію ідентифікатора абонента і схем перевірки електронної пошти. Вони націлені на зменшення ймовірності підробки адрес електронної пошти шляхом створення загальнодоступних записів, які повинні відповідати інформації про відправника для успішної доставки листа. Це значно знижує ймовірність того, що зловмисник зможе відправити лист від імені, наприклад, відомої компанії.

Spf і dkim існують вже більше десяти років, але вони не знайшли повсюдної популярності, тому що їх складно налаштувати без помилок, які можуть привести до втрати листів. Email security dns wizard покликаний усунути ці труднощі і зробити інструменти більш зручними.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here