Цікаві навушники від Apple і Nobby

0
391

Такий виробник електронних гаджетів Apple відомий у всьому світі. Фірма спеціалізується на виробництві різних електронних пристроїв, деякі з яких відрізняються незвичайними можливостями. Наступного року на ринку повинні з’явитися AirPods 2, здатні моніторити стан здоров’я користувача. Варто розповісти про них детальніше. Крім того, оцінимо аналогічний виріб від Nobby.

Асиметричні Apple AirPods 2

Розумні навушники будуть мати деякі функції, що дозволяють стежити за станом здоров’я користувача. Для привабливості їм розробляють оригінальний дизайн.

Нещодавно Apple отримала патент на свій новий виріб. З цього документа стає зрозумілою ще одна ідея компанії. В ній стурбовані створенням системи розпізнавання, що визначає знаходження того чи іншого навушника у вусі. Вироблена інструкція, детально розповідає як носити в будь-якому вусі асиметричні Apple AirPods 2.

Майбутні власники даного пристрою отримають високотехнологічний продукт, який оснащений датчиками, здатними відстежувати серцеві ритми і ЧСС, температуру тіла, артеріальний тиск. Можливо, що будуть контролюватися і деякі інші параметри, які відіграють важливу роль в організмі людини.

Випуск Apple AirPods 2 запланований на початок 2019 року. Однак не факт, що відразу буде задіяний весь вищеописаний функціонал. Швидше за все, повне оснащення виробу стане можливим тільки після реінкарнації версії, використовуваної в наступному році.

Ці навушники стануть гідним доповненням розумним годинах Apple Watch, які також оцінюють стан здоров’я людини. Відомі навіть випадки, коли вони рятували життя свого користувачеві.

Expert T-110, які голосно звучать і довго працюють

Затребуваність до бездротових гаджетів не йде на спад. Подібні вироби в моді, на них є попит, зростає кількість пропозицій. Один з виробників мобільних пристроїв Nobby запустив у серію модель навушників Expert T-110, які підтримують Bluetooth 5.0 і мають голосового помічника.

Гідність і зручність

При уважному вивченні зовнішнього вигляду упаковки вироби відразу ж звертає на себе увагу ретельність виконаної роботи. Вона оригінальна, зроблена з якісного картону, оснащена магнітною застібкою. Продумано навіть її колірне оформлення, виконане в коралово-чорно-срібних тонах.

Стандартна комплектація новинки. У неї входять: заряджаючий USB-кабель, силіконові насадки, футляр для навушників з пластику і документи. Прозорий Футляр, оснащений для зручності фіксації магнітами.

наушники Expert T-110

Управління і зв’язок

Управління виконано за стандартною схемою. Задня панель кожного з навушників – це велика кнопка. Все вирішує тривалість і число натискань на неї. Також, при управлінні важливо знати, на який навушник необхідно впливати для отримання того або іншого результату.

Наприклад, якщо натиснути три рази на будь-яку кнопку, з’явиться доступ до голосовому помічнику Siri або Google Assistant.

Виробник сумлінно підійшов до формування дизайну пристрою. По всьому периметру є прогумований виступ, призначений для різних маніпуляцій. За нього зручно брати навушники при їх установці в вуха.

наушники Expert T-110

Будь-які зміни озвучуються приємним жіночим голосом, корпус кожного виробу оснащений світлодіодами. Вони змінюють колір в залежності від ступеня важливості тієї чи іншої інформації.

Є можливість використання тільки одного навушника. Він буде працювати в моно-режимі. За замовчуванням провідним є правий навушник, він першим настроюється і підключається.

T-110 досить швидко сполучаються з будь-яким гаджетом. Зв’язок при цьому тримається якісна. Заслуга в цьому належить не тільки Bluetooth версії 5.0, але і встановленим адаптера. Додатковою умовою гарної зв’язку є наявність такої ж версії Bluetooth у сопрягаемого пристрою. Однак, навіть якщо вона менш просунута, рівень комутації завжди буде непоганим.

наушники Expert T-110

Час роботи і звук

Виробник заявляє, що його виріб може обходитися без підзарядки протягом 45 годин. Це становить кілька днів його активного використання.

Якість звуку – відмінна. Навушники відтворюють чисто, наповнено, яскраво. Фахівці оцінюють їх частотний баланс, як наближений до ідеального. Насадки дозволяють підібрати будь-яку розмірність амбушюрів для зручності прослуховування.

Підводячи підсумок, можна сказати, що у Nobby вийшов перспективний продукт за адекватну ціну.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here