Даний Alcatel і майбутнє Vivo

0
412

Alcatel SA – це одна з найстаріших телекомунікаційних компаній, яка була заснована в 1898 році у Франції. У 2006 році відбулося її злиття з американської Lucent Technologies. В даний час фірма іменується Alcatel-Lucent.

Підприємство спеціалізується на послугах з постачання обладнання і ПЗ для телекомунікації. Його команда складається з більш ніж 55000 співробітників, що працюють в 130 країнах світу.

15 років тому було створено спільне підрозділ фірми Alcatel-Lucent і китайської TCL, який займається розробкою мобільних пристроїв. Все виробництво здійснюється в КНР. За минулі роки вироби компанії зарекомендували себе з позитивної сторони, їх відмітними особливостями є якість і функціональність.

Компанія постійно самовдосконалюється, вносячи в свої розробки дух раціоналізаторства, заснованого на застосуванні сучасних технологій. Часто її вироби зацікавлюють відвідувачів та експертів різних виставок і презентацій.

У цьому році на Consumer Electronics Show були представлені останні розробки фірми в області недорогих смартфонів.

Недорогий — значить функціональний

Смартфон Alcatel 1X (2019) має IPS-екран розміром 5,5 дюйма з роздільною здатністю HD і співвідношенням сторін 18:9. Він буде продаватися у двох колірних відтінках – «чорна галька» і «синя галька».

Його корпус оснащений текстурованою поверхнею, стійкої до невеликих механічних впливів і не допускає вислизання з рук. Також у нього є дактосканер, NFC для безконтактних платежів і функція, що дозволяє розпізнавати обличчя.

Основна камера Alcatel 1X складається з подвійного модуля, дозволом на 13 і 2 Мп. Вона підтримує «ефект боке» для створення портретних фото. Є ще датчик глибини різкості з відповідним. Це дозволяє редагувати вже готові фото з зміною фокусу.

Другий смартфон Alcatel 1C (2019) є компактною моделлю з екраном 5 дюймів. Його корпус також текстурирован, продається в чорному та синьому кольорах.

Апарат функціонує на базі Android Oreo. Він оснащений декількома попередньо встановленими додатками від Google, які займають менше місця, ніж звичайно. Крім того, ефективніше використовуються дані: Google Go, Files Go, Google Maps Go, YouTube Go і Gmail Go, a також оптимізовані версії Chrome, Google Play і Gboard. Ще в функціонал пристрою входить голосовий помічник «Google Асистент».

Смартфон 1X у початковій комплектації буде коштувати 7990 рублів, а 1C – 4990 рублів. Їх почнуть продавати у кінці березня цього року, передбачені пристрої з двома SIM-картами.На минулій виставці Alcatel анонсувала нові технології у галузі розробки екранів для смартфонів. Серед них нові безрамочные пристрою і дисплеї на квантових точках.

Діяльність Vivo

Vivo – це порівняно молода компанія, заснована в Китаї в 2009 році на базі BBK Electronics. Підприємство спеціалізується на виробництві мобільних пристроїв та іншої електроніки.

У 2017 році компанія посіла п’яте місце серед постачальників смартфонів. Нею було запропоновано до реалізації понад 18 млн. цих пристроїв.

Дане підприємство активно працює над новими розробками, намагається виділити свої вироби із загальної маси.

Смартфон з оригінальним дизайном

Виходячи з інсайдерської інформації, що недавно з’явилася в мережі, компанія Vivo розробляє смартфон, який буде мати нестандартний зовнішній вигляд. У нього не буде ніяких роз’ємів, фізичних органів управління, портів.

Джерело цієї інформації, Ice Universe повідомив, що майбутній виріб отримало назву Waterdrop («крапля води»). Його дизайн унікальний тим, що ніколи і ніхто нічого подібного не створював. Інсайдер надав зображення невеликої частини корпусу розроблюваного смартфона.

Стилістика вироби, за словами Ice Universe, була навіяна творцям сюжетом відомої в Піднебесну книги «Завдання трьох тіл». У нього буде металевий або скляний корпус.

Обидві панелі пристрою мають вигини, які дозволяють їм злитися в єдину структуру. Між ними, найімовірніше, буде тонка рамка з металу. Будь-яких отворів або елементів управлінь у нього немає.

Інсайдер стверджує, що нічого подібного до цього часу іншими компаніями створено не було. У 2018 році свої новинки Vivo анонсувала на щорічній виставці MWC, яка проводиться в лютому кожного року. Чекаємо вістей про Waterdrop ще один місяць.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here