До завершення роботи над avowed від obsidian ще далеко, але в мережі вже з’явилися нові подробиці проекту

0
49

Влітку минулого року obsidian entertainment анонсувала свій новий проект під назвою avowed. З точки зору жанру і сеттингу перед нами фентезійна рольова гра, дія якої розгорнеться в світі еора, де магія і холодна зброя знаходяться в добросусідських відносинах. Сьогодні на порталі windows central з’явився великий матеріал на тему avowed, в якому було сказано багато всього важливого і цікавого.

Для початку журналісти відзначили, що завершення роботи над avowed належить чекати ще довго: проект знаходиться на завершальних стадіях виробництва, але в активну стадію розробки досі не перейшов. Робоча збірка гри, яка дозволить приблизно зрозуміти, що нам хочуть показати розробники, буде готова в середньостроковій перспективі.

В якості основи в avowed використовується сильно модифікований движок від the outer worlds. Всі модифікації в основному стосуються адаптації движка до системи ближнього бою і підтримки більш розгалуженої рольової системи.

За задумом, в avowed гравцям буде доступний вибір героя одного з класів, в залежності від якого змінюються навички і використовується зброя. Магія в avowed грає велику роль, тому ви зможете використовувати її паралельно з одноручним холодною зброєю.

Ігровий світ буде масштабним і різноманітним. Після перегляду торішніх кадрів у гравців могло скластися враження, що світ avowed похмурий і таємничий, але на ділі це не зовсім так: у грі крім різних печер і підземель з катакомбами багато світлих локацій, зелених просторів і гірських масивів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here