Дроп-тест iphone 13 pro і pro max: який флагман apple міцніше? [відео]

0
12

Незабаром після релізу нових iphone в мережі з’явилися тести їх заліза і камер. Нарешті, блогерів зацікавила і «живучість» флагманів apple. У своєму новому ролику техноблогер і автор youtube-каналу everythingapplepro філіп корой провів серію дроп-тестів iphone 13 pro і pro max, кидаючи їх з різної висоти — і розповів, до чого варто готуватися неакуратним власникам топових гаджетів.

Обидві моделі отримали корпус з рамкою з нержавіючої сталі і захисне скло ceramic shield, яке apple називає найміцнішим в індустрії. При падінні на кут корпусу з висоти пояса смартфони, скинуті на бетон, відбулися «легким переляком» — на місцях ударів залишилися ледь помітні потертості. Без наслідків обійшлося для гаджетів і приземлення на задню кришку, а також на дисплейний модуль в аналогічних умовах.

Наступним етапом дроп-тесту став «політ» з висоти людського зросту. Як і до цього, новинки без проблем витримали удар при падінні на нижню грань і плазом на тильну поверхню, а ось дисплей iphone 13 pro в черговому раунді випробувань покрився тріщинами у верхній частині, в той час як модель pro max пошкоджень не отримала.

Нарешті, обидва пристрої були скинуті з триметрової висоти. На подив блогера, старша модель без проблем витримала падіння на кут корпусу, в той час як задня кришка базової pro-версії пішла тріщинами. «добити» iphone 13 pro max автору відео вдалося тільки після двох додаткових підходів з приземленням на дисплей і задню кришку, при цьому апарат продовжив нормально працювати.

Потім техноблогер скинув з драбини кілька нових смартфонів в чохлах — і жоден з них не отримав пошкоджень. Підводячи підсумки ролика, він відзначив високу живучість новинок, проте порекомендував їх покупцям не нехтувати додатковими аксесуарами для підвищення стійкості флагманів до зовнішніх впливів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here