Джонні депп розкритикував disney: «ви не віднімете у мене джека горобця»

0
27

джонні депп висловився про роль капітана джека горобця з » піратів карибського моря «, зробивши різке зауваження на адресу компанії disney .

Нещодавно актор відвідав міжнародний кінофестиваль в іспанському місті сан-себастьян, де отримав престижну премію donostia за внесок у кінематограф і розповів про подальшу долю свого легендарного персонажа.

Виступаючи на прес-конференції перед врученням нагороди, депп заявив, що, хоча він, можливо, більше ніколи не зіграє джека горобця на екрані, він має можливість перевтілюватися в культового пірата в будь-який час, коли тільки захоче. Для цього йому не потрібна disney, а сам образ ні у кого відняти не вийде.

» я можу прийти до когось додому і виступити на дні народження вашої дитини. Для цього мені не потрібна компанія [disney]. Я можу це зробити сам, і ніхто не може це забрати. У цьому найбільша перевага джека горобця. Я можу буквально подорожувати з капітаном джеком «в коробці», і коли з’являється можливість, я можу відвідувати людей і місця, де на кону стоять посмішки, сміх і важливі, найважливіші речі в світі».

Згідно з наявною інформацією, раніше джонні депп був відсторонений від ролі капітана джека горобця у зв’язку з публічними судовими розглядами зі своєю колишньою дружиною ембер херд , яка звинуватила його в «одруженні».

В цілому депп грав горобця протягом 14 років, встигнувши знятися у всіх п’яти існуючих частинах «піратів». З чуток, зараз в розробці знаходиться відразу два нових фільми по франшизі-ребут від сценариста «чорнобиля» крейга мазіна і повністю оригінальна історія з марго роббі в головній ролі, навіяна атракціоном діснейленду.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here