Фейсбук розробив спосіб вберегти користувачів від спойлерів

0
323

Фейсбук приєднався до Твіттеру, щоб допомогти вам обійти докучливі спойлери, які можуть зіпсувати враження від фільму.

Найбільша соціальна мережа почне впроваджувати нову функцію відстрочення, яка дозволить блокувати певні ключові слова в новинах і групах. Ключові слова будуть «відкладатися» на 30 днів, яких, на думку Фейсбуку, достатньо, щоб обійти спойлери. Згідно TechCrunch, які раніше вже повідомляли про цієї функції, вона доступна для обмеженої кількості користувачів вже сьогодні.

Медіа вміщають в себе дуже багато чого, в тому числі і спойлери. Як правило, не рекомендується переходити на соціальні мережі, якщо ви ще не бачили фінал свого улюбленого шоу. Навіть ненавмисно можна зіпсувати чуже враження від перегляду спойлерами.

Але все ще не ясно, чи зможе нова функція Фейсбуку допомогти уникнути спойлерів. Згідно TechCrunch ви можете відкладати ключові слова тільки коли бачите пости з використанням цих слів. Це знецінює мета в цілому не бачити пости зі спойлерами. Фейсбук вже оголосив TechCrunch, що вони вже працюють над функцією, яка дозволить відкладати ключові слова до того, як ви їх побачите. Найближчим часом планується запуск цієї функції.

Тим не менш коли ви побачите слова, які ви хочете приховати, вже можна вибрати відповідну опцію в розкрився вікні і приховати ключові слова. Готове.

Ця функція може здатися знайомим тому, що Твіттер вже пропонує схожі інструменти для приховування певних ключових слів. У своєму профілі в Твіттер ви вже зараз можете приховати твіти з певними словами, які ви не хочете бачити в стрічці. Ця функція зменшує ймовірність побачити спойлери і приховує пости, які користувач не хоче бачити.

Джерело: http://chvv.com.ua/

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here