Флагманський процесор qualcomm snapdragon 898 відзначився в geekbench

0
21

У базі даних популярного бенчмарка geekbench з’явилася інформація про процесор qualcomm snapdragon 898, якому належить стати «серцем» флагманських смартфонів наступного покоління.

Qualcomm

Виріб протестовано в складі смартфона vivo з кодовим позначенням v2102a. В якості програмної платформи на цьому апараті використовувалася операційна система android 12.

Відомо, що в основу процесора ляже архітектура armv9 з ядрами cortex-x2, a710 і a510. Базова тактова частота вказана на позначці 1,8 ггц. В одноядерному тесті geekbench чіп показав результат в 720 балів, в багатоядерному — 1919 балів.

Раніше повідомлялося, що виробництвом рішення займеться південнокорейський гігант samsung із застосуванням 4-нанометрової технології. Само собою, буде забезпечена підтримка стільникового зв’язку п’ятого покоління (5g). Крім того, до складу чіпа увійде високопродуктивний графічний прискорювач.

Geekbench

Авторитетний техноблог digital chat station, часто публікує достовірну інформацію про майбутні мобільні новинки, раніше наводив дані про швидкодію процесора, що готується. За його відомостями, чіп забезпечить приріст продуктивності на рівні 20% в порівнянні з флагманським виробом попереднього покоління.

Для охолодження snapdragon 898 потрібна високоефективна система. Офіційна презентація процесора очікується в кінці поточного року.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here