Google доповнив браузер Chrome на Android новим інструментом для тих, кому не завжди доступний інтернет

0
352

Корпорація Google включила в мобільну систему Android нову опцію. Як вважає сама компанія, інструмент стане корисним для мільярдної аудиторії користувачів з відсутністю постійного доступу у всесвітню павутину.

Якщо інтернет працює з перебоями або його просто немає, нова опція, реалізована гуглом, все одно допоможе використовувати переваги роботи смартфона.

Google розмістила в своєму популярному браузері Chrome новий інструмент, який зберігає в браузері корисний контент, статті і новини. Це відбувається в той час, коли пристрій має підключення до інтернету. Власник смартфону зможе прочитати всю збережену інформацію вже в режимі оффлайн. Сама корпорація пояснює принцип роботи нової опції для андроїда. У той час, коли смартфон знаходить вільну точку Wi-Fi, браузер Хром почне автоматичне завантаження контенту, який вважається найбільш поширеним в певній місцевості. Користувачеві, який хоче мати у своєму телефоні цікаву базу для читання, досить мати доступ в інтернет протягом невеликого відрізку часу.

Якщо власник смартфона заходить в Chrome через особистий аккаунт, новинна добірка стане формуватися також за підсумками збереженою історії користувача і його навігації. Збережений в гаджеті контент буде доступний в зручний момент навіть у разі, коли інтернет «не ловиться». Нова опція від Google дозволяє розширити функціонал смартфона, корисні властивості якого в основному звикли пов’язувати з його постійним доступом в мережу.

Корпорація Google пояснює, що нова опція браузера Chrome для android має завдання освоєння мільярдного ринку нових користувачів (Next Billion Users). Інструмент отримає поширення в таких країнах, як Індія, Нігерія, Індонезія і Бразилія.

Джерело: http://yoip.com.ua/

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here