Google має намір покласти край браузерному майнингу

0
370

На хвилі підйому десятків раніше невідомих криптовалют компанія Google прийняла рішення обмежити поширення браузерних розширень, призначених для майнінг. З понеділка компанія заборонила додавати в магазин розширень Chrome скрипти, пов’язані з видобутком або розповсюдженням цифрових грошей. Більш того, всі розширення, які вже доступні для завантаження, в червні будуть видалені у зв’язку з рішенням компанії щодо реклами і розповсюдження ICO.

Ох вже ці майнеры і їх бетховены

На такий різкий крок Google зважилися через численних недобросовісних розробників. Близько 90% розширень, спрямованих на майнинговую діяльність, по суті є прихованими майнерами: вони не рекламувалися як такі, і в їх описі немає ні слова про фонової видобутку коін. Своїм рішенням компанія захищає користувачів Chrome від зайвої витрати трафіку і потенційних проблем з безпекою.

Майнить за чужий рахунок стане складніше і це добре

Є й інша причина, чому Google грунтовно узялися за браузерних майнер. Пошуковий гігант представив діаграму, яка показала сильне негативний вплив майнинговых розширень на залізо комп’ютера. Після деякого простою, коли передбачається, що користувач відійшов від комп’ютера, розширення завантажує процесор на 80% і майнит до тих пір, поки власник машини не повернеться до роботи. Часті і тривалі навантаження такого характеру призводять до швидкого зносу компонентів.

Як обчислити сайт з майнером в коді?

З-за розумного поведінки браузерний майнер буває складно вирахувати. Якщо виникли підозри, що комп’ютер навантажується під дією нещодавно встановлених розширень, достатньо відключити інтернет на деякий час. Якщо ознаки підвищеного навантаження пропали, найімовірніше їх викликав один з браузерних скриптів.

Невдоволені лише каджиты

Негативно поставитися до політики Google можуть хіба що розробники прихованих майнер і ті, хто свідомо користувався такими розширеннями. Проте це не зупинить компанію від інших кроків щодо обмеження браузерного майнінгу. Варто зазначити, що розширення, що використовують технологію блокчейн, але не призначені для видобутку криптоденег, як і раніше залишаються в магазині Chrome і будуть доступні для скачування до тих пір, поки модератор не виявлять у них небезпечні уразливості.

Джерело: http://free-review.net.ua/

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here