Google повністю переробить дизайн Gmail

0
296

Корпорація Google розіслала корпоративним передплатникам G Suite (популярний пакет офісних програм) повідомлення про масштабну зміну дизайну сервісу Gmail. В офіційній розсилці зазначається, що крім нового вигляду популярний поштовий сервіс отримає і ряд нових функцій.

Календар прямо в пошті

Одне з помітних змін – функція доступу до «Календаря» безпосередньо через поштовий інтерфейс. У користувачів сервісу також з’явиться можливість відкладати отриманий лист, щоб через певний період воно знову з’явилося у розділі «Вхідні». У налаштуваннях можна вказати потрібний період. Розробники відзначили, що це дозволить навести порядок в пошті, навіть якщо в поточний момент немає можливості відповісти на повідомлення.

Смарт відповіді для веб версії

Новый дизайн gmail

Для десктопної версії сервісу стануть доступні смарт-відповіді, які вже освоїли користувачі програм для ОС Android і iOS. Ця функція аналізує вміст листи та діалогу в цілому, автоматично пропонуючи варіанти відповіді. Розробники також обіцяють опрацювати механізм для зручного зберігання листів на локальному диску з можливістю повноцінно з ними працювати в автономному режимі.

Коли чекати на новий дизайн?

Новий дизайн поки не опублікований у відкритому доступі. У компанії пообіцяли, що першими його побачать передплатники G Suite. Дана подія заплановано на кінець поточного весни. Індійський програміст Сахіл Бхутани (проживає в Сан-Франциско) повідомив, що бачив готову версію нового дизайну, а також опублікував намальований від руки макет стартової сторінки Gmail.

Бхутани розповів, що новий дизайн являє собою своєрідний гібрид інтерфейсів Google Inbox і Gmail. Ліва колонка нагадує веб-версію Inbox, а права частина – збільшений варіант оформлення Gmail. Фоновий колір, імовірно буде блакитним. Категорії, розташовані в лівій частині, мають роздільники, у кожної папки своя іконка.

Представники компанії також відзначили, що масштабне оновлення дизайну може спровокувати короткочасні перебої у функціонуванні сервісу, а також заблокувати роботи деяких популярних плагінів, включаючи Clearbit і Streak.

Джерело: http://kbcsecurities.com.ua/

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here