Google закриває поштову платформу Inbox

0
346

Google у своєму блозі офіційно оголосив про закриття поштового платформи Inbox. Сервіс, що виконував роль експериментального майданчика для опцій, згодом вкорінювалися в інший поштовик – Gmail, повністю припинить роботу навесні 2019 року.

В інформації компанії говориться, що незабаром сервіс стане недоступний на всіх пристроях, а його мобільні додатки для систем Android, iOS та ін. перестануть функціонувати. Також будуть відключені API, що застосовуються сторонніми розробниками, наприклад, для операційної системи Mac.

Додаток Inbox з’явилося в 2014 році. Платформа пропонувала унікальне рішення по роботі з листами. За основу інноваційного інтерфейсу поштовика був узятий Mailbox (пізніше викуплений Dropbox). Листи в Inbox відображалися у вигляді карток-завдань, розбір яких можна було здійснювати за допомогою горизонтальних свайпов. Також сервіс передбачав можливість синхронізації з почтовиком Gmail.

До речі, дві платформи: Inbox і Gmail відрізняються не тільки в дизайні, але і по функціоналу. Протягом декількох років поштовик Inbox отримав ряд зручних інструментів, наприклад, користувачам сервісу була надана можливість унікальної сортування листів. Опція Snooze допомагала відкласти прочитання на інший час, при цьому вся вхідна кореспонденція залишалася під рукою. Велику популярність здобув інструмент нагадувань в середовищі зайнятих людей, який допомагав оперативно здійснювати планування. При цьому опція Assists дозволяла закріплювати в певному листі додаткові відомості: контакти, години роботи компаній, час реєстрації літака та ін.

У квітні нинішнього року поштовий сервіс Gmail отримав велике оновлення за останній період. Платформа придбала новий дизайн, при цьому частина функціоналу і нових можливостей додались з проекту Inbox. У їх число увійшли тимчасове відкладання кореспонденції, закріплення листів, групи, оперативні «розумні» відповіді для вхідних повідомлень, нагадування, а також дії при наведенні вказівника на певний лист. Більша частина нових інструментів Gmail тепер працює за таким же принципом, як і в Inbox.

Джерело: http://webcom.dn.ua/

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here