Гра mutazione отримала безкоштовне оновлення «penpal»

0
40

Видавець akupara games і студія die gute fabrik випустили безкоштовне оновлення «penpal» для гри mutazione. Події розгортаються через два роки після фіналу гри, і онопозволяет гравцям повернутися в знайомий світ, щоб знову зустрітися з улюбленими персонажами і дізнатися більше про їх подальшу долю.гравці будуть отримувати листи, дізнаватися плітки і переглядатифотографії своїх старих друзів. Проходження оновлення займетнеделю, так як для розблокування кожного нового листа потрібно 24 години. Також доступні невеликі подарунки у вигляді насіння від старихдрузів.

У маленькому містечку мутантів, повному пліток і надприроднихсил, розгорнулася дивовижна мильна опера…

У mutazione глибока особиста драма нітрохи не поступається захоплюючим подій.

Досліджуйте повне таємниць і загадок суспільство mutazione від лиця п’ятнадцятирічної каї, яка приїхала сюди доглядати за своимзахворілим дідусем нонно.

Заводьте нових друзів, вирощуйте музичні сади, заглядайтена барбекю, відвідуйте музичні вечори і катайтеся на човні, ноне забудьте відправитися в головну подорож і врятувати всіх отзагадочной темряви, яка опинилася в самому центрі подій.

Більше 100 років тому на тропічний курорт впав метеорит. Почтивсе жителі загинули, а у небагатьох, хто вижив почали проявлятьсязагадочние мутації… Рятівні операції швидко зійшли нанівець, ажителі міста залишилися в мутуючому середовищі і заснували своє закрите суспільство — mutazione.

В теперішньому часі вам належить грати за п’ятнадцятирічну каї, яка прибула в mutazione, щоб подбати про вмирающемдедушке. Але все виявилося зовсім непросто… У нонно для внучкіпоявляются інші завдання, в доброзичливому суспільстві накаляютсястрасті, а в снах каї до неї є лякаюче істота, схоже наптіцу.

Падіння метеорита і кінець світу пережити можна, але як впоратися здрамою по сусідству?

  • яскравий світ з намальованою від руки графікою.
  • різноманіття чарівних мутантів.
  • сюжет, повний несподіваних драматичнихповоротів.
  • змінювані сади з розслаблюючими звуками природи.
  • обмін насінням-відправляйте друзям і отримуйте вподарок рідкісні і незвичайні насіння.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here