Хакер зробив «невидимий» вірус для відеокарт

0
64

Наприкінці серпня невідомий хакер повідомив про появу новогоінструменту для злому комп’ютерів. Вірусне по проникає в пам’ять, залишаючись повністю невидимим для системи і всіляких антивірусів.

Перша згадка про програму, здатну здійснювати злом пкпрі допомоги уразливості відеокарт, з’явилося 8 серпня. Саме тоді хакерпропонував купити у нього подібний інструмент на спеціалізованому форумі. Пізніше, 25 серпня, він заявив, що лот проданий, а значить незабаром ми можемо чекати нових витончених речей, які навіть неможливо виявити.

Подробиць про метод злому поки небагато. Лише відомо, що попроникает в адресний простір в буфері пам’яті графічного процесора. Саме там буде ховатися вірус, здійснюючи безкарні атаки, адже сучасні антивірусні програми не здатні перевіряти даний тип сховища. Відомо, що працює цей спосіб на windows з підтримкою opencl 2.0 або вище. А ось список відеокарт поки невеликий: radeon rx 5700, geforce gtx740m іgeforce gtx1650, а також вбудована графіка intel uhd 620/630.

Дослідницька група vx-underground повідомляє, що вивчає технологію злому і незабаром продемонструє її роботу громадськості.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here