Independent: біткойн збільшує ринкову вартість кріптовалютних компаній, залишаючи apple в тіні

0
29

В останні тижні криптовалюта знову демонструють зростання, і їх загальний ринковий капітал вже перевищив капітал компанії apple. У той час як ринкова вартість компанії з купертіно становила 2,33 трлн доларів, недавнє ралі біткоіни збільшило ринкову вартість криптовалют до 2,37 трлн доларів, повідомляє independent.

Після того, як криптовалюта, такі як біткоіни, зіткнулися із забороною в китаї, вони знайшли безпечний притулок в таких країнах, як сальвадор, куба і парагвай. Незважаючи на те, що реальні наслідки цих дій поки невідомі, це все ж полегшення для шанувальників кріптомонет, таких як генеральний директор twitter джек дорсі, чий бізнес готується до кріптовалютной революції.

Недавній сплеск вартості криптовалют також відповідає прогнозам експертів галузі, повідомляє independent. На початку цього року, коли кріптовалютние ринки впали на тлі заборон, експерти були впевнені, що цифрові валюти, засновані на технології блокчейн, повернуться до нових історичних максимумів до кінця року. На сьогоднішній день вартість біткоіни досягала 57 369 доларів сша, що не так вже далеко від рекордної позначки в 64 000 доларів сша, досягнутої на початку року.

Інші криптовалюти, такі як ethereum, binance coin, ripple, за останні 24 години теж зросли на 4-6 відсотків. Однак все це може запросто впасти, в чому неодноразово можна було переконатися в минулому. Біткоіни впав в ціні навіть в перший день, коли сальвадор зробив його офіційною валютою країни.

Цікаво, що недавнє пожвавлення також допомогло великим гравцям істотно поліпшити своє фінансове становище. Так наприклад, статки канадської фірми з видобутку криптовалют зросли на 600 відсотків, коли її біткоіни на суму 39,3 мільйона доларів подорожчали до 250 мільйонів доларів,

1 платіжний сервіс джека дорсі square також подвоїв вартість свого капіталу з $220 млн до $442 млн.але найбільше заслуговує на увагу компанія tesla. За повідомленнями, у другому кварталі компанія заробила 128 мільйонів доларів на їх продажу. Проте, якщо кріптовалютний капітал компанії, на початку цього року оцінювався в 1,5 млрд доларів, то тепер досяг позначки в 2,5 млрд доларів. Тобто чисте зростання вартості склало 1 мільярд доларів, що, до речі, відповідає тій же сумі прибутку, яку компанія отримала після продажу понад 200 000 автомобілів у другому кварталі поточного року.

Складно передбачити, що чекає криптовалюта в майбутньому. Але поки дорсі і маски продовжують їх купувати, вони будуть на плаву.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here