Інсайдер розкрив масу нових подробиць про marvel’s spider-man 2

0
39

0

На порталі reddit з’явився пост з великою кількістю нової інформації про супергеройський екшен marvel’s spider-man 2. Інсайдер назвав себе працівником insomniac games, проте не надав цьому жодних доказів, тому до зазначених відомостей слід ставитися як до звичайного слуху. У них також присутні спойлери до сюжету.

Згідно зі словами інформатора, у багатьох завданнях гравці зможуть самі вибирати, за кого їм грати – майлза моралеса або пітера паркера. У деяких місіях можна буде швидко перемикатися між ними. При цьому сюжет в основному буде присвячений оригінальному «павучку», а моралесу дістанеться приблизно 20% історії.

Паркеру вже на самому початку вдасться роздобути симбіота, створеного в «оскорпе», проте потім він позбудеться його і той знайде собі нового власника, що і призведе до народження венома. Людина-павук ж створить собі особливі клешні (були показані на одному з скріншотів) на основі технологій доктора восьминога.

В якості основного антагоніста виступить крейвен-мисливець, чий голос нібито звучав в анонсуючому ролику. Його найманці з’являться в нью-йорку, і будуть вести полювання на головних героїв. Гравці також зустрінуть містеріо (з ним пов’язано жартівливе завдання), рейф і ящера. Що стосується венома, то він виявиться набагато похмурішим, ніж в коміксах. Крім того, його носієм буде не той персонаж, про який всі подумали спочатку.

У грі також покращили трюки, повзання по стінах і використання павутини. Чорний костюм буде доступний майже всю першу половину гри, але він практично не вплине на ігровий процес. Відмінності будуть лише візуальними (планується використовувати інші анімації). У бою герой зможе атакувати чорними щупальцями, які згодом будуть замінені механічними кінцівками.

«павучок » зможе швидко забиратися на високі будівлі, використовуючи павутину на зразок гака-кішки. Розробники також перероблять багато районів міста, зробивши їх ще масштабнішими. Інсайдер додав, що новий геймплей проекту буде показаний через 7-8 місяців. Його реліз намічений на 2023 рік на ps5.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here