Інсайди №4.01: про тести Samsung, нову карту від NVIDIA, про процесорі Surge та інших новинах компанії Xiaomi

0
326

Заключний інформаційний реліз цього тижня присвячений, як правило, кількома темами. Обговоримо великий екранний сканер і новий процесор, що розробляються компанією Xiaomi, розповімо про тестування Samsung Galaxy A40 і останньому виробі NVIDIA.

Нововведення в розробках дактосканера

Компанія Xiaomi схоже вирішила проблему обмеження розміру екрану, відданого під сканер відбитків пальців. Справа в тому, що користувач завжди повинен дивитися на область розташування цього сенсора, щоб точно прикласти до нього палець. Це не завжди зручно.

В Xiaomi пішли дуже простому шляху. Там трохи збільшили площу активної частини сенсора.

Про це повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Weibo президент компанії Бін Лін. Стало відомо, що розміри цієї області складають 50х25 мм, що в п’ять разів більше, ніж у стандартних пристроїв.

Тепер користувач, що має внутриэкранный сканер відбитків пальців, не буде затрудняться в процесі розблокування смартфона. Йому не треба пильно вдивлятися в екран, щоб точно потрапити пальцем в потрібне місце.

Бін Лін також пояснив, що поки є лише прототип виробу, але, найближчим часом нововведення запровадять у серію моделей смартфонів компанії. Якщо користувачам сподобається цей девайс, то технологію будуть використовувати в масовому порядку.

Анонс модернізованого чіпсету Surge відкладається

Майже два роки тому фахівці Xiaomi анонсувала процесор Surge S1. Їм був смартфон оснащений Mi 5C. Його не можна назвати хітом продажів, так як виріб мав ряд апаратних проблем і слабкий акумулятор.

Були дані, що компанія готується оснастити оновленим процесором Surge S2 новий виріб Xiaomi Mi 6C, але його не анонсували до теперішнього часу. Багато інсайдери висловлювали припущення, що це відбудеться одночасно із запуском флагманської лінійки Mi8. Однак цього не сталося, але зовсім нещодавно з’явилися нові відомості.

Один з керівників вищої ланки компанії Xiaomi заявив, що над цим процесором триває робота. Нібито у інженерів фірми виникли якісь труднощі.

Про характеристики чіпа точно нічого не відомо. Швидше за все, Surge S2 отримає вісім ядер — по чотири Cortex-A73 і Cortex-A53 з тактовою частотою 2,2 і 1,8 ГГц. Також йому пророкують встановлення графічного прискорювача Mali-G71 MP8 і використання пам’яті UFS 2.1 і LPDDR4.

Як був протестований A40

Більшість тих, хто цікавиться розробками сучасних гаджетів і новинами про діяльність різних фірм зі світу електроніки, часто стикаються з різними витоками, вкидання і іншими способами доставки самої передової інформації. Без цього не обійшлося останнім часом жодне майбутнє анонсування. Причини цього зрозумілі – без реклами, в тому числі і такого характеру, не обійтися.

Ось і компанію Samsung не оминуло це віяння. Стався витік даних про тестування в бенчмарке Geekbench смартфона Samsung Galaxy A40. Його проводили, присвоївши апарату кодове ім’я SM-A405FN.

Стало відомо, що він оснащений чіпсетом Exynos 7885, має 4 Гб ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті і тактову частоту 1,59 ГГц. Смартфон працює на базі Android 9.0 Pie. Він показав у багатоядерний режимі 3987 балів, а в одноядерному — 1322 бали.

Поки залишається таємницею як вищевикладена інформація стала доступною для інсайдерів. Адже бенчмарки пильно стежать за витоками такого роду.

Відеокарта від NVIDIA

Відомий інсайдерський Інтернет-ресурс Videocardz, посилаючись на кілька неразглашенных джерел, представив інформацію про розробку нової відеокарти NVIDIA. Згідно неуточнених даних, вона буде називатися GeForce GTX 1660 Ti. Це перший відеоадаптер компанії на архітектурі Тьюринга без підтримки технології трасування променів.

Повідомляється, що виріб буде мати два графічних процесори на 12 — нм основі з 6 Гб оперативної відеопам’яті.

Коли пристрій покажуть широкій публіці і почнуть продавати, точно не відомо. З великою часткою ймовірності, це відбудеться після того, як будуть розпродані залишки відеокарт на архітектурі Pascal.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here