Intel планує випустити нові кулери для серії процесорів alder lake-s

0
27

Слайд, опублікований ayxerious в twitter, може свідчити про те, що intel оновить свої стандартні кулери, які додаються в коробкові версії настільних процесорів. Що варто відзначити, це те, що на слайді не представлені остаточні проекти охолоджувачів, але є три пропозиції по дизайну, які можуть бути прийняті в тій чи іншій формі для остаточного дизайну. Ці кулери отримають назви intel laminar rh1, rm1 і rs1.

Незалежно від того, наскільки точні проекти, схоже, intel нарешті помітила, що пропозиція процесорів для настільних комп’ютерів amd просто більш приваблива для клієнтів через комплектні кулери. Преміум моделі навіть пропонуються з rgb-освітленням, що означає, що багато клієнтів можуть покладатися тільки на еталонні охолоджувачі без необхідного оновлення охолодження від сторонніх виробників. Два з трьох теплових рішень intel для процесорів adl-s (alder lake-s) мають світлові ефекти підсвічування.

В даний час amd пропонує цілих шість рішень для охолодження (включаючи кулер wraith ripper для серії threadripper). Ці кулери були представлені в серії ryzen 3000 на базі zen2.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here