Іригатор для порожнини рота oclean w10 water flosser можна купити зі знижкою до 15 жовтня

0
35

Компанія oclean, що спеціалізується на розробці розумних пристроїв по догляду за порожниною рота, оголосила спецпропозицію, в рамках якого іригатор для ротової порожнини oclean w10 water flosser можна купити зі значною знижкою.

Oclean w10 використовується для очищення порожнини рота за допомогою струменя води під тиском, забезпечуючи оптимізований процес догляду за яснами за допомогою очищення важкодоступних ділянок, включаючи вузькі проміжки між зубами.

Oclean w10 володіє прозорою конструкцією, дозволяючи відстежити рівень заповнення резервуара водою. Об’єм резервуара становить 200 мл.резервуар від’єднується, що спрощує процес його очищення.

Іригатор підтримує 5 режимів чищення. Для щоденного ретельного чищення використовується інтенсивний режим. При звичайному щоденному очищенні використовується стандартний режим. Для чутливих ясен слід використовувати акуратний режим, а для щоденного глибокого очищення потрібно запускати імпульсний режим. Є також режим «на вимогу», який використовується для щоденного очищення за потребами, дозволяючи самостійно контролювати інтенсивність струменя. Таймер кожні 15 секунд нагадує про необхідність зміни зони чистки.

У комплекті з іригатором надаються чотири наконечника, включаючи стандартний (для ретельного очищення вузьких міжзубних проміжків), ортодонтичний (для чищення брекетів), а також для чищення ясенних кишень і мови.

Oclean w10 володіє захистом від попадання вологи згідно стандарту ipx7, тому пристрій можна промивати і використовувати під час прийняття душу.

Іригатор оснащений батареєю ємністю 1400 ма·год, що забезпечує автономну роботу пристрою протягом 30 днів. Зарядка проводиться через порт usb type-c. На повну зарядку батареї потрібно менше 5 годин.

В рамках акції, яка триватиме до 15 жовтня, oclean w10 water flosser буде доступний у двох кольорах (біло-рожевий і біло-зелений) зі знижкою за промокодом, вказаним на сайті продукту. Остаточна ціна пристрою зі знижкою складе $49,99.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here