Китайські регулятори близькі до схвалення угоди між amd і xilinx

0
51

Китайський ринок важливий для багатьох зарубіжних виробників напівпровідникових компонентів, а тому великі угоди по злиттю в цій галузі проходять узгодження з місцевими регулюючими органами. Останні тягнули з узгодженням угоди між nvidia і mellanox, не поспішають і у випадку з nvidia і arm, але навряд чи будуть заперечувати проти об’єднання компаній amd і xilinx.

Джерело зображення: amd

Про свої наміри поглинути xilinx шляхом обміну акціями на суму $35 млрд компанія amd оголосила в кінці жовтня минулого року. Отримати всі необхідні дозволи сторони розраховують до кінця поточного календарного року, європейські та американські регулятори вже дали своє «добро» на злиття компаній. Ресурс seeking alpha тепер повідомляє, що великі гравці китайського ринку не бачать загрози для свого становища в об’єднанні amd і xilinx, тому антимонопольні органи кнр навряд чи будуть заперечувати проти угоди.

Минулого місяця китайські регулятори схвалили угоду analog devices з купівлі maxim integrated, що додало учасникам фондового ринку оптимізму щодо угоди між amd і xilinx. Антимонопольні органи кнр почали обговорювати з китайськими компаніями майбутню угоду ще в першому півріччі, тому зробити якийсь висновок вони можуть найближчим часом.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here