Lenovo випустила ультратонкий ноутбук Yoga з екраном як у смартфона

0
339

Компанія Lenovo показала компактний ноутбук Lenovo Yoga, який став одним з представників оновленого однойменного сімейства. До числа характерних особливостей нової моделі S940 відноситься ультратонкий корпус поряд з досить потужної технічної складової та дисплей, має певну зовнішню схожість з екраном смартфона.

Технічні деталі

Новинка звертає на себе увагу не зовсім типовим будовою 13,9-дюймового екрану з мінімальними рамками і закругленими краями, що часто зустрічається в сучасних смартфонах. Для додаткової безпеки екран покритий захисним склом.

Технічними компонентами S940 виступають процесори Intel різновидів Core i5 і Core i7, залежно від складання, внутрішні накопичувачі від 256 ГБ до 2 ТБ, оперативна пам’ять об’ємом до 16 ГБ, мов з об’ємним відтворенням звуку Dolby Atmos, розташовані на фронтальній панелі корпусу, камера з технологією особового розпізнавання, два порти Thunderbolt 3 USB-C. Крім того, ноутбук Lenovo оновленого сімейства Yoga має в розпорядженні вбудованих асистентів Alexa і Cortana.

Інтелектуальні компоненти Lenovo Smart Assist

Для забезпечення якості відео дзвінків ноутбук леново йога S940 володіє інтелектуальною технологією придушення сторонніх шумів. Механізм діє на базі ШІ з функцією самонавчання. Його принцип роботи полягає в уловлюванні і приглушении фонових шумів у жвавому просторі, щоб у момент голосового зв’язку співрозмовники могли добре один одного чути.

У числі інтелектуальних функцій Yoga S940 також є «розумний» сенсор, що реагує на присутність власника перед екраном. Якщо користувач зникає із зони видимості, екран моментально блокується. Ноутбук леново підтримує механізм відстеження погляду під найменуванням Glance by Mirametrix. Дана технологія також є однією з складових пакету інтелектуальних компонентів Lenovo Smart Assist і забезпечує ефективність при використанні Yoga S940 в якості допоміжного екрану. Функція дозволяє «легким рухом очей» переміщати вікна між двома дисплеями різних пристроїв, просто переводячи між ними погляд.

Для процесу безконтактної авторизації в Yoga S940 передбачена інфрачервона камера з функцією Windows Hello. Також користувач може авторизуватися із застосуванням технології голосового розпізнавання. В галасливих місцях дана технологія використовує системи голосових асистентів Alexa або Cortana, які реагують на певний голос і виконують його команди.

Інтелектуальна система ноутбука вивчає типові дії власника і на їх базі проводить оптимізацію ресурсів для збільшення продуктивності пристрою. Система може самостійно змінити налаштування енергозбереження, що дозволить збільшити час роботи Yoga S940 без додаткової підзарядки.

Крім серйозної начинки і пакета інтелектуальних інструментів ноутбук Lenovo Yoga виявився першим володарем захисного покриття Contour Glass, огинає екранні краю. Зовні це зменшує рамки, які і без того досить невеликі. На вибір користувача представлені два варіанти дисплеїв: з дозволом 1080р і сучасним 4K з підтримкою розширеного динамічного діапазону Dolby Vision.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here