Mail.Ru позбавилася від браузера Amigo

0
300

Браузер Amigo припиняє роботу. Про це розповіла компанія Mail.Ru Group. Причиною для зупинки роботи послужив негативний імідж браузера, який компанія пояснює неправильними діями з боку партнерів у питанні просування бренду в інтернет-просторі.

У результаті всередині середовища користувача склалася негативна думка про браузері як про нав’язливе продукт, від якого було складно позбутися після необережної установки.

Mail.Ru більше не буде вкладатися в розробку і рекламу свого Amigo. Для тих, у кого встановлений Amigo, зберігається можливість його подальшого використання. Якщо взяти статистику сервісу «Яндекс.Радар», браузером користуються менше 1% користувачів російської мережі.

Пояснення холдингу Mail.Ru зводяться до того, що результатом поганої репутації продукту стали непродумані дії партнерів компанії. Для поширення браузера між компанією і рекламними агентами були укладені договори, проте в результаті рекламщики діяли недобросовісно і застосовували «сірі» методи в просуванні, які не були зазначені в контрактах.

Однак Mail.Ru Group не має наміру відмовитися від ідеї розробки власного браузера, так як вважає цей напрям перспективним і у перспективі планує і далі працювати в тому напрямку. Для подальшого поширення інших браузерів Mail.Ru збирається використовувати інші способи поширення власних IT-продуктів.

Джерело: http:///

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here