Майбутнє і сьогодення Gmail

0
295

Найближчим часом команда розробників Google планує значно змінити оформлення сайту Gmail.

Крім зміненого дизайну пошта Google отримає нові цікаві функції:

 • Самознищення листів через певний час. Час існування листа користувачі зможуть встановлювати самостійно.
 • Конфіденційний режим відправки листів, коли отримано електронне послання адресат не зможе скопіювати або роздрукувати.
 • Захист листів паролем. Прочитання листа буде можливий тільки після введення пароля і тільки після того, як одержувач увійде у власну обліковий запис на сервісі.
 • Крім зазначених нововведень поштовий сервіс Google вже має багато інших функцій, які відомі далеко не кожному. Служба Gmail підтримує призначення гарячих клавіш, встановлення маркерів, налаштування повідомлень, повторну відправку листів і багато інших неочевидних, але іноді дуже корисних налаштувань.

  Швидкі клавіші

  Вони допомагають справлятися з великим щоденним потоком листів. Для включення функції необхідно увійти в налаштування сервісу, вибрати вкладку налаштувань «Загальні» і активувати цей режим.

  Список доступних сполучень виводиться на дисплей натисканням знака. Змінити призначення клавіш можна на вкладці «Лабораторія». Деякі корисні швидкі клавіші нижче:

  ∙ «х» — лист виділяється галочкою;

  ∙ «#» — видалення листа;

  ∙ «!» — це спам;

  ∙ «s» — лист виділяється зірочкою;

  ∙ «е» — передавання в архів.

  Трюк +shopping

  Потік листів простіше розсортувати з застосуванням різних фільтрів і вкладок Gmail. Сервіс самостійно сортує деякі розсилки або повідомлення з соцмереж в окремі папки, але користувач може самостійно додати інші. Вибравши одержаний лист і натиснувши опцію «Ще», потрібно у випадаючому меню вибрати «Фільтрувати схожі листи». Можна задати фільтрацію по відправника, темі повідомлення, словами або прикріпленим файлів.

  Фільтрувати розсилки з інтернет-магазинів стане простіше, якщо при реєстрації на онлайн-ресурсі після своєї адреси додати сполучення «+shopping». Адреса буде виглядати наступним чином: [email protected] і одержану кореспонденцію з магазину буде простіше відсортувати.

  Різнокольорові зірочки та інші маркери

  Крім різнокольорових зірок отримані листи можна маркувати іншими значками, 12 видів яких доступні в налаштуваннях на вкладці «Загальні».

  Не чіпайте мене, я у відпустці!

  Автоматично настроїти повідомлення про відсутність на робочому місці також можна на вкладці загальних налаштувань. Тут в пункті «Автовідповідач» вказується часовий період, адресати і текст повідомлення.

  Як отримати листа ще раз?

  Якщо часу відповісти на лист немає, але згодом про нього можна забути, то цей лист можна відправити повторно самому собі. У цьому допоможе додаток «Бумеранг» (Boomerang). Воно безкоштовно і дозволить встановити час повторного появи вхідного листа у списку непрочитаних повідомлень.

  Усі вхідні – на робочий стіл

  Щоб не пропустити важливого листа, можна налаштувати відображення вхідних повідомлень на робочому столі комп’ютера. Це робиться на вкладці загальних налаштувань шляхом активації відповідного пункту.

  Якщо погарячкував…

  Відправку листа можна скасувати, якщо в налаштуваннях на вкладці «Загальні» активована відповідна функція. Там же задається час затримки.


  Джерело: http://megafaza.com.ua/

  ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here