Maxthon-браузер від розробників з китаю з багатою історією. Вона почалася ще 20 років тому з myie-мегапопулярної надбудови над браузером

0
20

internet explorer. Наступні версії були самостійними браузерами з набором додаткових функцій, хоча і грунтувалися на движках trident (internet explorer) і webkit. Через зрослу конкуренцію їх популярність в рунеті була не дуже високою, проте на батьківщині, в китаї, аудиторія тільки зростала. Зараз розробники заявляють, що число користувачів обчислюється в неймовірні 600+ мільйонів, що здається сильно завищено, навіть для китаю.

6-я версія принесла безліч змін. Якщо раніше в браузері використовувалося відразу два движка рендеринга сторінок (webkit і trident від internet explorer), то тепер це chromium-браузер. Це змінює багато — більш висока швидкість роботи, змінений інтерфейс і, що особливо важливо, скасування деяких старих функцій або їх заміна на аналоги зchromium. Також у maxthon 6 новий інтерфейс і повна підтримка доповнень для chrome.

Самі розробники багато уваги приділяють інтеграції браузера з блокчейн-платформою bitcoin sv і називають це нововведення мало не ключовим. Користувач отримує новий спосіб ідентифікації на різних сервісах, можливість оплачувати послуги і приймати платежі в криптовалюта, зберігати дані в блокчейне і багато іншого. Загалом, мета-інтернет, блокчейн та інші складові світлого інтернету майбутнього, про який часто говорять розробники maxthon в своїх прес-релізах поточного року. Поки bitcoin sv і супутні сервіси явно розраховані на користувачів з китаю. Хоча б через назв більшості пропонованих сервісів, які написані ієрогліфами і більш високого інтересу до подібних речей в китаї.

Загалом, maxthon 6 – це новий chromium-браузер з симпатичним інтерфейсом і орієнтацією на блокчейн. Середній по функціональності, з додатковим менеджером закладок / заміток, просунутим менеджером паролів і рядом дрібниць.

Серед інших супутніх особливостей варто відзначити: синхронізація особистих даних між різними комп’ютерами, сніфер даних, менеджер закладок і заміток, онлайнове сховище різноманітного контенту, режим паралельного відображення двох сторінок, зручне управління вкладками, управління браузером жестами миші, потужний блокувальник реклами, розширена система управління паролями, мульти-пошук (виконується відразу через кілька пошукачів).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here