Microsoft випустила збірку windows 11 22458 з виправленнями на каналі розробників

0
65

Сьогодні середа, а це означає, що вийшла нова збірка windows 11 insider preview на каналі розробників. Збірка цього тижня отримала номер 22458, і за великим рахунком нічого нового не принесла. Єдина зміна в ос полягає в тому, що при натисканні на меню «пуск» з’являється новий пункт «параметри входу». Основним призначенням збірки є внесення виправлень в поточну версію системи.

Крім того, microsoft розповіла про новий додаток tips, що включає 114 нових порад і отримав оновлення ux, очікуване в windows 11. Також з’явився новий віджет «поради«, який можна знайти на панелі» віджети», а microsoft заявляє, що він буде підтримувати спливаючі вікна у всій ос.

Як завжди, користувачі можуть отримати сьогоднішню збірку через центр оновлення windows, якщо у нього є канал для розробників, а якщо ні, то можна зареєструватися, пройшовши у вкладку «програма попередньої оцінки windows» в налаштуваннях. Також в повідомленні microsoft повідомляється про усунення деяких службових проблем, наприклад, тієї, яка не дозволяє каналу dev повернутися до каналу бета-версії, не виконавши скидання до заводських налаштувань і багато іншого.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here