Місто тейлор запропонував samsung-у податкові пільги на будівництво заводу з виробництва мікросхем

0
42

Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

реклама

Згідно з повідомленням reuters, техаський місто тейлор заявив, що надасть samsung значні податкові пільги з податку на майно, якщо він вибере це місто для будівництва нового заводу з виробництва мікросхем вартістю 17 мільярдів доларів замість остіна, штат техас, з яким він конкурує. Якщо тейлор, штат техас, стане місцем будівництва нового заводу, то буде створено близько 1800 нових робочих місць і це стане дуже вигідно для проживаючих поблизу людей.

За даними reuters, за завод буде боротися не тільки остін, штат техас, але території в арізоні і нью-йорку. В даний час місто тейлор — єдиний, який заявив, що запропонує податкові пільги корейській фірмі, але інші міста можуть зробити це пізніше.

В рамках цієї пропозиції тейлор запропонує звільнення від податків у розмірі 92,5% на нову власність протягом 10 років і відшкодує samsung витрати на розробку. Пропозиція повинна бути розглянута міською радою тейлора та уповноваженими округу вільямсон у середу, тому samsung слід уважно стежити за цим питанням.

Якщо samsung все ж вирішить будувати завод в місті тейлор, то він буде готовий почати виробництво чіпів до кінця 2024 року.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here