Мобільний магазин Apple заробляє на порядок більше, ніж Google

0
337

Важко не помітити, наскільки магазин мобільних додатків Google Play Store покращився порівняно з станом кілька років тому. Зараз Google в цьому сегменті може більш впевнено конкурувати з Apple, але от за рівнем доходу досі сильно недотягує.

Якщо вірити Morgan Stanley Research, валовий прибуток магазина Apple приблизно в 4 рази перевершує прибуток від додатків і ігор магазину Play Store. Якщо дивитися на рівень доходу на один пристрій, Apple має десятикратне перевагу над Google.

В 1-му кварталі 2018 дохід на одну завантаження в магазині App Store становив $0,44, тоді як в магазині Google тільки $0,1. На один пристрій в магазині Apple доводиться дохід $5,08 проти $0,47 в Play Store.

За останні 4 роки дохід від додатків в магазині Apple зріс на 119%. Доходи магазину Google також зростають, але всього на 14% за цей же період.

Apple має перевагу завдяки закритій природі своєї мобільної операційної системи. Навряд чи вся ця статистика стосується кінцевих користувачів, але цікаво дізнатися, наскільки більше заробляє Apple. При цьому користувачів Android у світі значно більше.

Джерело: http://superfly.org.ua/

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here