Незадоволені фанати вибили подарунки з розробників genshin impact

0
27

Ловіть 400 примогемов і планер з платного набору – заради них гравці оголошували війну улюбленій грі.

genshin impact виповнився рік, і розробники підготували святкові заходи. Анонси та заходи почалися в кінці вересня і залишили фанатів злими і голодними.

Точніше, нічого толком і не почалося. На честь річниці студія mihoyo оголосила конкурс для творчих особистостей з випадковим вибором переможців. Фанати розцінили це як спробу розрекламувати гру на халяву, змусивши сотні довірливих і наївних художників малювати арти, а моделей – фотографувати свої тіла, і все без гарантованої нагороди.

Засмучені фанати спершу оголосили бойкот. Його символом стала недвозначна карта із середнім пальцем. Потім фанати посилив натиск і перейшли від слів до справи: труїли розробників на форумах, влаштували рев’ю-бомбинг всім іграм mihoyo в google play, знизили рейтинг додатків до ~2 балів. В app store рейд не вдався.

Через кілька днів mihoyo пішла на поступки. Всі гравці отримають 400 примогемів і планер з платного набору. Згідно злитої інформації, планер і 1000 примогемов розробники планували випустити 3 жовтня разом з початком святкового концерту.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here