Незвичайні гаджети минулого року

0
507

Люди завжди виявляли інтерес до всього незвичайного. Той, хто пропонує товар, що відрізняється від інших, має перспективу на його швидку реалізацію. Це правило стосується будь-яких виробів. Тому їх розробники намагаються придумати щось нове та цікаве, що вражає уяву користувача. За минулий рік в світі гаджетів було багато чого цікавого і незвичайного.

Складне пристрій від Samsung

Апарат, створений за технологією Infinity Flex Display, що дозволяє його складати або розкладати, був детально розглянуто й описано у минулому році. За наявною інформацією, його назвуть Galaxy X. Анонс передбачається на початку цього року.

Поки нікому не відомі точні технічні дані цього пристрою і його дизайн. У грудні 2018 року був представлений прототип цього виробу. На його основі можна судити про майбутню новинку від Samsung.

Швидше за все, смартфон оснастять OLED-екраном розмірністю 7,3 дюйма і роздільною здатністю 2152 х 1536. Тоді в складеному вигляді він буде мати співвідношення сторін 4,2:3.

Фахівці вважають, що технологія гнучкого дисплея перспективна і цікава. За нею майбутнє. Правда, для її прогресу потрібна маса удосконалень, що дозволяють здешевити виробництво таких гаджетів. На даний момент мало знайдеться бажаючих купувати подібні пристрої за 1500 доларів США.

Двоекранний смартфон

Компанія ZTE у минулому році намагалася вчинити реінкарнацію смартфона дисплея, змінивши думку про нього в глобальному масштабі. Створений ними Axon M має два екрани.

Його концепція порівнянна з Nintendo DS. У апарату другий дисплей доповнює основний, при розкритті, збільшуючи його площу. Плюси такого підходу очевидні — можна, коли завгодно збільшити в два рази розміри екрана. Це дозволяє, наприклад, комфортніше переглядати зображення або відео файли.

Однак недоліків більше. Обидва дисплея, в складеному вигляді, повернені назовні. Це збільшує ризик їх пошкоджень при випадковому падінні смартфона. Крім того, в розкладеному вигляді залишається завжди на увазі чорна смуга між дисплеями. У деяких вона може викликати роздратування.

Все це, за 700 доларів США, становить сумнівне задоволення для звичайного користувача. Можна знайти більш цікаві смартфони, які мають адекватну ціну.

Голографічний пристрій від RED

Про цей апарат забути неможливо. Його можна вважати символом технологічного провалу.

Фірма RED займається розробкою і продажем відеокамер, які дорогі і мають відмінну якість. Тому, коли надійшла інформація про те, що в даній компанії задумали створити смартфон з голографічним дисплеєм, багато шанувальники марки насторожилися. Чи вийде?

На апарат, вартістю 1300 доларів США, незабаром почали приймати замовлення як на кота в мішку – не роз’яснюючи принципів роботи голографічного дисплея. Потім, його анонс взагалі відклали.

Після кількох публікацій інсайдерів, стало зрозуміло, що ніякого голографічного дисплея просто немає. В іншому це був самий пересічний смартфон, але занадто дорогий.

Ноутбук з двома дисплеями

У ноутбука Precog від Asus дійсно два дисплея. Один виконує роль звичайного монітора, а другий – клавіатури і тачпада.

Виробник ставить на AI. Апарат економить заряд батареї, вміє підказувати у багатьох програмах, стежить за руками користувача, допомагаючи йому нормально користуватися незвичайної сенсорною клавіатурою.

Ще він може розкладатися в три положення. Крім традиційного, передбачені «книжковий» і «наметове» варіанти. Останній зручний при перегляді фільмів.

На даний момент не відомо про дату початку продажів ноутбука.

Валізу з автопілотом

Цей чемодан називається Ovis, він вміє слідувати за своїм господарем. Для цього йому пристосували колеса і оснастили автопілотом.

Ovis обладнаний ширококутного камерою і лазерним радаром. Це дозволяє йому легко орієнтуватися в навколишньому просторі, ототожнювати перешкоди і об’їжджати їх. Нейромережі допомагають дізнаватися господаря.

Ще цей чемодан оснастили GPS-маячком, тому його розкрадання важко. Якщо він відстане від власника, то останньому прийде СМС-повідомлення на смартфон.

Вартість пристрою становить 400 доларів США.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here