Нова версія iOS обмежує доступ до мереж 4G

0
441

Власники айфонів по всьому світу зіткнулися з проблемою – оновлення iOS 12 стало причиною блокування швидкісного інтернету 4G на «яблучних» девайсах. Альтернативою при використанні мобільного інтернету на iPhone стали мережі 3G і Wi-Fi.

На iPad і iPhone, оснащених модулем LTE, після установки свіжої прошивки iOS 12.1.1 пропав швидкий мобільний інтернет. Пристрої перестали виявляти LTE-мережу і підключатися до неї. В результаті скарги на оновлення мобільної системи стали носити масовий характер. Однак девайси Apple продовжують бачити мережі 3G і Wi-Fi, підключаючись до них без перешкод.

Недоступність мобільного інтернету 4G після оновлення iOS не залежить від самих мереж. На проблему вже звернули увагу власники айфонів і айпадів з різних країн, проте «симптоми» у всіх відрізняються. Частина скарг пов’язана з тим, що iPhone бачить мережу LTE і може підключитися до неї, проте інтернет працює лише в самому браузері, при цьому різні програми не мають до нього доступу. У деяких все навпаки: додатки запускаються, при цьому браузер не може відкрити веб-сайти. Але більше всього користувачів зіткнулися з ситуацією, коли 4G став просто недоступний на смартфонах і планшетах.

Користувачі девайсів Apple, встановивши оновлення iOS версії 12.1.1, пробували самостійно впоратися з проблемою класичним способом – відновленням початкових заводських налаштувань. Процедура, яка найчастіше допомагає вирішити проблеми ОС, виявилася марною, оскільки виною всьому виявилася сама прошивка.

Відомо, що інформація про недоліки версії iOS 12.1.1 та обмеження доступу до мереж LTE з’явилася ще на стадії бета-тестування. Розробники Apple зараз займаються виправленням помилок і роботою над версією iOS 12.1.2, яка вже надійшла на перевірку тестерам. Опис нового апдейта складено без подробиць і представлено як «поліпшена версія iOS з усунутими недоробками». Вихід стабільної версії покаже, наскільки Apple змогла вирішити проблему з LTE-мереж.

Нещодавнє оновлення iOS 12 не стало новачком серед програмних продуктів «яблучної» компанії, що виявили в собі ті чи інші недоробки. Так, поява восьмий iOS і її подальша установка призводила до втрати деяких опцій айфона: не працювала камера, веб-оглядач, відправлення повідомлень. Наступна версія 8.0.1 виправила недоліки, але додала нові баги: iPhone не завжди бачив мережа, що призводило до проблем стільникового зв’язку.

Наступна прошивка iOS 9 характеризувалася меншими недоробками, але збої все одно траплялися. Апгрейт iOS 9.3 призводив до блокування апаратів і їх повної «недієздатності». Після установок прошивок iOS 10 і iOS 11 користувачі також стикалися з деякими проблемами. Версія iOS 12 була анонсована компанією Apple в якості операційної системи, яка стане стабільніше і швидше в порівнянні з попередніми ОС.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here