Новий трейлер гри marvel’s guardians of the galaxy

0
24

Видавець square enix і студія eidos montreal опублікували новийтрейлер гри marvel’s guardians of the galaxy. У новому відеоглядачі опиняться в епіцентрі битви — на летючці,де зоряний лорд, гамора, дракс, ракета і грут оцінюють обстановку, обсуждаютстратегию, зрозуміло, сперечаються і в підсумку переходять до запасномуплану, тобто стрімголов кидаються в бій під звуки kickstart myheart від групи mötley crüe.

У битвах по всій галактиці летючка стане незамінною підмогою,адже вас чекають битви, в яких, здавалося б, неможливо перемогти. Ви зможете скликати летючку прямо посеред битви, щоб знайти слова, які підбадьорять команду. Якщо все складеться вдало, вартові отримають посилення, завдяки якому візьмуться ще активніше роздавати стусани ворогам під звуки однієї з 30 запальнихпесен!

Великий об’єднувач рейкер приводить зоряного лорда, дракса, гамору, ракету і грута до церкви вселенської істини. Там стражистановятся свідками загадкового ритуалу, присвяченого матріарху.великий об’єднувач рейкер стверджує, що матріарх желаетподеліться з ними істиною, яка здатна покласти край смутками стражданням. Втім,як це зазвичай і відбувається з правоохоронцями, ситуація приймає несподіваний оборот, і ось уже половина галактикінастроена проти наших героїв. Іншими словами, стражам знову доведеться продемонструвати, на що вони готові заради спасеніягалактікі.

Marvel’s guardians of the galaxy вийде 26 жовтня 2021 року наplaystation 5, xbox series, playstation 4, xbox one, nintendoswitch (хмарна версія) і pc (steam, epic games store).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here