Новий трейлер і точна дата виходу unsighted

0
27

Команда розробників studio pixel punk і видавець humble games представили новий трейлер і точну дату виходу свого нового екшен-проекту, під назвою unsighted . Гра розробляється для пк і консолей.

Пройдіть через аркадію своїм шляхом. Спаси своїх друзів. Час іде. Альма-це автоматон, який пробуджується в світі, зруйнованому після війни з людьми. Аніма, ресурс, який дає автоматонам розум, вичерпується і перетворює друзів альми в безглузді машини для вбивства, непередбачених.

Світ аркадії величезний і дозрів для дослідження, з безліччю швидких шляхів для відкриття і карт як над, так і під поверхнею світу. Коли один шлях здається занадто складним, знайдіть нове застосування знайомому зброї та інструментам.

Створіть ідеальну екіпіровку, відповідну вашому стилю гри. unsighted дозволяє гравцям екіпірувати зброю різними способами, від мечів з парною зброєю до комбінацій сюрікенів і дробовиків. Альме потрібно буде використовувати ідеально розраховані бойові дії, щоб активувати більш високу швидкість перезарядки або сильно руйнівне парирування, щоб вижити в місті.

30 вересень 2021 року на пк, xbox one, playstation 4, xbox series і switch.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here