Новий трейлер shin megami tensei 5, що демонструє некомату

0
30

Atlus випустив ще один новий трейлер, який демонструє одного з більш ніж 200+ демонів, які будуть включені в його майбутню jrpg shin megami tensei v .

Мабуть, трейлера в день було недостатньо, тому сьогодні ми отримуємо два.

Демон, представлений сьогодні, — некомата( демонічний звір), ще один повертається союзник/ворог, який супроводжував нас протягом всієї франшизи і серії persona протягом досить довгого часу.

Shin megami tensei v вийде на nintendo switch 12 листопада 2021 року.

Якщо ви не знайомі з грою, ви можете ознайомитися з коротким офіційним описом нижче, натякає на сюжет.

» коли жахлива сцена вбивства в сучасному токіо не дозволяє нашим головним героям піти додому, незапланований об’їзд залишає його похованим і без свідомості. Він прокидається в новому токіо, пустелі, спустошеної апокаліпсисом, тепер званої даат … Але перш ніж кровожерливі демони зможуть забрати його життя, з’являється спаситель, і вони об’єднуються, щоб стати могутнім істотою, не людиною і не демоном: нахобіно. Здобувши нову силу, головний герой відправляється в даат, загадкове царство, наповнене міфічними божествами і демонічними тиранами, які постійно борються за виживання. У пошуках відповідей головний герой повинен прокладати свій власний шлях у битві між світлом і темрявою, щоб визначити долю світу».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here