Огляд гнучкого смартфона Royole FlexPai

0
312

На щорічній міжнародній виставці CES 2019 в Лас-Вегасі вже було показано багато цікавих розробок гаджетів і електронних виробів. Особливе місце серед них займають перспективні вироби, такі, наприклад, як пристроїв з гнучким екраном. Зробимо огляд однієї з них.

Перший повністю гнучкий

Цей повністю гнучкий смартфон Royole FlexPai був випробуваний журналістами під час його презентації. Вони оцінили інноваційні якості апарату, але помітили, що розробники сильно поспішали з випуском. Про це свідчить якість обробки його корпусу, яке деяким здалося грубуватим. Тим не менш виріб своєю появою відкриває нову сторінку в розробках гаджетів. Не без підстав вважається, що за пристроями подібного роду майбутнє. Правда, поки ця технологія є дорогою, що позначається на кінцевій ціні продукту. Його вартість в Китаї становить 1300 доларів США.

Дозволити собі смартфон такої вартості можуть або дуже заможні люди, або ті, хто дотримується ідей новаторства будь-якою ціною. Але навіть за такі гроші, його доставки потенційним покупцям доведеться чекати не менше ніж 30 днів.

Зовнішній вигляд і оснащення

Багато фахівців сходяться на думці, що Royole FlexPai цікавий як інноваційний продукт, однак його функціонал залишає бажати кращого.Головним залишається те, що його екран має можливість згинатися на 180 градусів.

Якщо сказати більш точно, то користувач отримує два смартфона, які мають загальний екран розміром 7,8 дюйма. У розгорнутому вигляді пристрій являє собою планшет, у якого ліва рамка коротша порівняно з правою. Отримати ідеальну площину в розкритому вигляді розробникам не вдалося. Заважає невеликий виступ з-за серединного шарніра.

При закритті виріб стає повністю плоским і компактним. Від розгортання його оберігають потужні магніти, які утримують половини у потрібному положенні.

Обидва екрану можуть використовуватись як два окремих смартфона з двома SIM-картами. Кожен з них має розмірність дорівнює приблизно 4 дюймам. Обидві SIM-карти однаково працюють з будь половиною панелі.

Екрану задана непогана різкість і дозвіл 1920 x 1440. Апарат має габарити 190,3 x 134 x 7,6 мм і вага 320 грам. Це важче більшості флагманських смартфонів, але легше багатьох планшетів.

Лицьові панелі Royole FlexPai тонкі, за винятком однієї. В ній розташували більшість важливих елементів пристрою, а також дві камери.

Два сенсора цього модуля мають дозвіл, рівну 16 і 20 Мп. Вони оснащені оптичною стабілізацією зображення. Селфи-камери не передбачено, з причини можливого використання основної для фронтальних зйомок. Виріб можна скласти таким чином, що вона буде спереду, або ззаду.

Якість відео, фотозйомки оцінено як добре. Більш детальні дані будуть пізніше.

Варто відзначити наявність у смартфона порту USB-C, дактосканера. Сумно відсутність роз’єму для навушників, меломани цього не зрозуміють.

Апарат має акумулятор на 3800 маг, що здається недостатнім при такій площі екрану. Цей нюанс трохи згладжує наявність технології швидкого заряджання.

Внутрішня начинка

Журналісти та експерти оцінили програмне забезпечення Royole FlexPai і визнали його жахливим. Використовується власне ПО Water OS поверх Android 9 Pie. Розробникам вдалося придумати як змусити ОС перемикатися між режимами смартфона і планшета. Але на цьому все.

Центром всієї апаратної начинки є чіпсет Qualcomm Snapdragon 855 з 6 Гб ОЗУ. Однак застосування одного з найсучасніших процесорів не змусило систему пристрою працювати досить швидко. Вона функціонує дуже повільно.

Довго завантажується, довго перемикається, все робить довго. Виробу належить пройти довгий шлях, перш ніж його ефективність буде відповідати нинішнім вимогам.

У той же час багато з тих, хто досліджував смартфон, відзначили деякі цікаві програми та функції.

У цьому році всі очікують поява мережі 5G. Відрадно, що перший смартфон з гнучким екраном буде мати можливість працювати в цьому стандарті. Для цього потрібно буде всього лише дочекатися оновлення наявного програми і закачати його.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here