Огляд планшетів MobiScribe і Chuwi Ubook

0
396

В засобах масової інформації, що висвітлюють новинки зі світу електроніки, велике значення надається новин від іменитих брендів і популярних компаній. В той же час є маловідомі фірми, які виробляють гідні вироби. Звернемо увагу на планшети MobiScribe і Chuwi Ubook, які, як мінімум, за свою ціну, заслуговують уваги рядового користувача.

Електронна книга + планшет

Всі, хто люблять читати вже по достоїнству оцінили переваги електронного чорнила в електронних книгах. Цікаве виходить пристрій при суміщенні такої планшетом з сенсорним.Таким виробом став MobiScribe, який дає можливість робити нотатки і малювати. Робота на його дисплеї розміром 6,8 дюйма можлива не тільки пальцями, але і з використанням пера.

Вручну можна гортати сторінки, використовувати можливості інтерфейсу. До планшета додається перо Wacom, що підтримує 4096 рівнів чутливості натискання. Це особливо зручно при малюванні або листі.

Цей пристрій розроблялася на основі краудфандингової кампанії. Це дозволило зробити його ціну прийнятною для багатьох груп населення. Коштувати він буде трохи більше 300 доларів США, хоча зараз його можна придбати за 199 доларів.

Тим, хто зацікавиться цим виробом, варто дізнатися деякі подробиці його технічних даних. Основою його апаратної начинки є ARM-процесор i.MX6, який досить старий. У нього невеликі значення оперативної пам’яті. Всього 512 Мб, тому не варто чекати від цього планшета високої продуктивності.

Пристрій працює на платформі Android 4.4. Дана ОС вже теж мало де використовується через давнину.

MobiScribe розроблений компанією TeamUC, яка мало кому відома. В основі економічної політики цієї фірми лежить «гнучке фінансування». Це означає, що навіть якщо в процесі реклами та доведення даного планшета не будуть набрані потрібні 30000 доларів США, виріб все одно надійде в продаж.

На даний момент зібрано вже значно більша сума, що говорить про прояв деякого уваги споживачів до даного товару.

Все ж здається, що основним фактором при прояві до нього інтересу, є його ціна. На даний момент менш ніж за 200 доларів можна отримати планшет з функціями електронної книги (на електронних чорнилі), що має дозвіл дисплея 1440 x 1080 пікселів, 8 ГБ пам’яті eMMC. Також є слот для microSD-карт, Wi-Fi 802.11 b/g/n і порт micro USB. Акумулятор ємністю 1500 маг, що дозволить досить довго використовувати виріб автономно.

Ubook добре підходить для роботи і розваг

Планшет дозволяє зануритися в світ ігор, а от працювати краще на ноутбуці. Зараз зовсім не обов’язково купувати ці два гаджета. Виріб Ubook компанії Chuwi поєднує в собі переваги обох. У разі придбання, користувач отримує мобільний планшет і продуктивний ноутбук в одному корпусі.

Це трансформер, має підключається клавіатуру, що дозволяє використовувати його для ігор і роботи де завгодно: в транспорті, на відпочинку, в кафе і т. д. Тут, як і в попередньому випадку, визначальним фактором є ціна пристрою.

Chuwi Ubook має монітор розміром 11,6 дюйма. Планшет оснащений відкидним підставкою, яка дозволяє встановити індивідуальний кут його нахилу. Це особливо актуально при малюванні або роботі з клавіатурою. Зовнішня клавіатура має підсвічування і вбудований тачпад. Пристрій функціонує на платформі повноцінної ОС Windows 10.

Основу апаратної начинки гаджета складає енергоефективний чіпсет Intel Core m3 з частотою 2,2 ГГц. Завдяки цьому апарат є малошумним і не вимагає наявності активного охолодження. Його акумулятор дозволяє майже 10 годин працювати автономно.

Чималий внесок у швидкодію вироби вносить наявність 8 Гб оперативної пам’яті. Всі дані дозволяє зберегти великий обсяг внутрішньої пам’яті, 128 Гб або 1 Тб.

Гаджет має декілька портів: 2 х USB 3.0, micro-HDMI, USB Type-C і комбінований аудіовихід. Планшет досить тонкий, всього 9 мм, його вага дорівнює 760 грамів. Попередньо відомо, що коштувати він буде 400 доларів США.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here