Онлайн-екшен century: age of ashes не вийде 18 листопада, щоб не перетинатися з battlefield 2042

0
17

Незалежна французька студія playwing в офіційному мікроблозі свого умовно-безкоштовного онлайн-екшену century: age of ashes оголосила про вимушене перенесення гри на більш пізній термін.

Джерело зображення: steam

Нагадаємо, в серпні було оголошено, що century: age of ashes стане доступна 18 листопада, проте за минулий з моменту того анонсу час відбулася одна прикра для розробників подія — перенесення battlefield 2042 на 19 листопада.

Щоб уникнути можливої конкуренції з гаряче очікуваним шутером від electronic arts і dice в playwing вирішили відкласти запуск century: age of ashes до 2 грудня поточного року.

Dragoneers, we have an announcement for you! 📣 # playcentury pic.twitter.com/kd5zhs9jps

— century: age of ashes (@playcentury) september 22, 2021

До того ж в оприлюдненій заяві розробники прояснили, що учасники другого закритого бета-тестування не зможуть перенести досягнутий прогрес в релізну версію, але отримають ексклюзивний вигляд і ящик з нагородами.

Century: age of ashes створюється для пк (steam) і пропонує в ролі драконячого наїзника брати участь в «стрімких повітряних боях» («6 на 6»). Обіцяють кілька режимів, три класи і можливість налаштовувати зовнішність драконів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here