Особливості кооперативного режиму в far cry 6

0
34

Розробники зі студії ubisoft montreal в новій частині far cry реалізували кооперативний режим. Гравці можуть спільно проходити сюжетні завдання, досліджувати відкритий світ яри або брати участь в різних випробування. Механіка спільної гри в far cry 6 багато в чому схожа на попередні частини, проте деякі зміни все таки є.

Як повідомляють західні змі, в far cry 6 не буде кроссплатформенного мультиплеєра. Принаймні, журналістам не вдалося виявити його сліди в пресі. У новій частині кооператив буде підтримувати тільки до двох одночасних гравців, проте тепер у гравців з’явиться можливості активувати автоматичний підбір напарника. Скористатися пошуком товариша можна буде практично в будь-який момент. Серед головних достоїнств відзначають максимальну дальність розташування всіх гравців. Приєднався гравець може сильно віддалитися від хоста. Тепер цієї відстані вистачить на спільну атаку з різних сторін.

В інших аспектах спільний режим залишився колишнім. Проходження зараховується тільки гравцеві-хосту, що приєднався напарник отримує тільки ресурси і спорядження. Всі розкидані предмети будуть продубльовані для всіх гравців, щоб не виникало дефіциту ресурсів.

Реліз far cry 6 відбудеться 7 жовтня 2021 року на пк, ps4, ps5, xbox one і xbox series.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here