Playtonic friends видасть lil gator game для switch і пк в 2022 році

0
72

Playtonic friends опублікує розроблену megawobble lil gator game для switch і пк через steam в 2022 році, оголосила компанія.

» цього року ми багато говорили про те, що приваблює нас в нових проектах, і насправді все зводиться до одного-пошуку ігор, в які ми хочемо грати, і в багатьох випадках хотіли б, щоб ми їх придумали!. Це дійсно не могло бути більше у випадку з хлопцями з megawobble і дивовижним світом, який вони створили за допомогою lil gator game. Коли ми вперше побачили кілька коротких гіфок в інтернеті, ми були так вражені, що мало сенс зв’язатися з ними. Виявилося, що вони фанати всіх тих же чудових ігор, що і ми, поділяють любов до пригодницьких платформерів, і тому ми вирішили об’єднатися».

— сказав генеральний директор playtonic friends гевін прайс в прес-релізі.

Lil gator гра побудована навколо ідеї безперервного дослідження і дитячої примхи, з історією не про благородних героїв, які змінили світ або про злих антигероїв, які дізнаються про помилки своїх шляхів, а про героїв, які вчаться бути кращими друзями, ніколи не втрачаючи свого золотого серця.

Використовуйте упакований ящик з іграшками та здібностями, щоб дослідити гігантський ігровий парк, що розкинувся на острові, коли ви ведете маленького гатора, коли він піднімається, стрибає, ковзає і кидається від пригоди до пригоди, від нового друга до нового друга.

Народжена з загального досвіду команди megawobble як геймерів, а не тільки як розробників, lil gator game фокусується на здоровому, приємному досвіді, побудованому навколо самих концепцій дружби і допомоги один одному.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here