Порівняння бета-версії консольних call of duty vanguard

0
33

Нове порівняльне відео call of duty vanguard , яким поділився elanalistadebits, підтверджує, що версія для playstation 5 і xbox series s мають однаковий динамічний діапазон дозволу, 2160p-1620p, але версія xbox series x має більш високе середнє дозвіл. Порівняння також підтверджує солідну продуктивність на всіх системах і краще дозвіл відображень на playstation 5.

— всі версії call of duty vanguard використовують temporal reconstruction для горизонтальних пікселів.- ps5 і series x мають однаковий динамічний діапазон (2160p ~ 1620p), але series x має більш високу середню роздільну здатність. Series s має динамічний діапазон від 1440p до роздільної здатності близько 900p. — у бета-версії представлені деякі помилки, пов’язані з спливаючими вікнами, глючними ассетами і помилками в текстурах, особливо у версії series x з частотою 120 гц.- однакові тіні, текстури, кількість листя і частинок на 3 платформах. Playstation 5 має кращу роздільну здатність у відбитках.- трохи менша відстань малювання в series s.-в series x глибина різкості відключена в деяких точках.- всі версії працюють плавно при стабільних 60fps.- call of duty vanguard на xbox series має проблеми з підтримкою 120fps в деякі моменти (особливо в готелі), на додаток до розриву. Це, ймовірно, зміниться в остаточній версії.

Call of duty vanguard вийде на пк, playstation 5, playstation 4, xbox series x, xbox series s і xbox one 5 листопада у всьому світі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here