Портативний гоночний симулятор assetto corsa mobile тепер доступний для пристроїв ios

0
37

505 games , digital tales і kunos simulazioni оголосили, що assetto corsa mobile , нова портативна версія флагманської серії гоночних ігор, тепер доступна для пристроїв ios (iphone і ipad) для користувачів в app store за ціною 4,99 долара сша.

Assetto corsa mobile, натхненна знаменитою assetto corsa, імітує відчуття кабіни справжнього водія. Виберіть один з шести різних режимів: почніть з практики, щоб вивчити повороти, а потім перейдіть до класичної гонці, щоб перевірити свої навички. Змагайтеся за найкращий час кола в time attack, відточуйте стабільність в endurance, навчитеся маневрувати навколо супротивників в overtake і прагнете до чистої швидкості в speed camera.

Сядьте за кермо 59 офіційних гоночних автомобілів і пройдіть по 9 різних трасах, кожна з яких сканована лазером прямо з assetto corsa. Кожна траса має варіації часу доби і погодних умов-дощ кидає виклик навіть найдосвідченішим гонщикам. У digital tales особлива увага була приділена елементам управління assetto corsa mobile, щоб навіть гонки під дощем були захоплюючими: налаштуйте елементи управління за допомогою функції нахилу, управління сенсорною панеллю і допомоги при прискоренні.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here